IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

> 

В этом подразделе Матчасти можно вести подробный блог своего или даже чужого автомобиля, мотоцикла или другого транспортного средств или средств, не только ГАЗ-21.
Вопросы, касающиеся отдельных разделов Матчасти, желательно отправлять в соответствующие подфорумы.
Болтовня тут не приветствуется. С комментариями будьте умерены. Обсуждение возможно, но сдержанное. Всё-таки это в первую очередь бортжурнал.
Этот подфорум, как и вся Матчасть, доступен для просмотра без пароля. Конфиденциальные данные лучше не выкладывать. А также любые данные, которые не хочется сделать достоянием широкой Интернет-общественности. Помните, что благодаря поисковикам это становится возможным через считанные минуты после опубликования на форуме.

> Моя ласточка-старушка
Боря
сообщение 2012.04.05 12:22
Сообщение #1
Участник



Имя: Борис
Возраст: 58
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21 '1968/2017
Страна: Украина
Из: Лапаївка, Львіська обл.
Группа: Участники
Был(а): 2024.02.13 22:02


Ніяк не міг зібратись, але сьогодні здається зібрався. То не було натхнення, то не було коли, то назву ніяк не міг придумати. Хотів "моя ласточка", але таких вже хватає, "моя блондинка" теж є. Вже вирішив назвати старушкою, і тут мене опередили. А сьогодні перечитав майже всі назви бортжурнанів і… що написав - те написав.
Постараюсь згадати все більш-менш по порядку. Треба було на чомусь їздити, грошей лишніх не було, відповідно до дорогого не придивлявся. Подивився одну жигульку - більше не дивився. Занадто ніжним мені здався кузов. Були думки якусь недорогу іномарочку підшукати, але элементарні математичні розрахунки показали, що різниця в ціні забезпечує мене бензином років на 10, ну як мінімум на 5 (бензин тоді був щось біля 60 коп.) І треба ж було під час тих роздумів побачити ДТП як 21-а "познайомилась" з якоюсь свиномарочкою, після чого ті думки десь пропали. Таким чином 29-го лютого 2000-го року я опинився в кабінеті нотаріуса і в той же день приїхав додому на своїй ласточці-стурушці. Дату покупки я ніколи не забуду, бо приблизно через рік почалась так би мовити "акція" від ДАІ - почали вимагати тимчасовий реєстраційний талон, всі кинулись в МРЕВ, два дні по чергах, останнє віконечко і мені кажуть, що в мене не все в порядку з документами, компютер чомусь дає збій. Кажу їм - розбирайтесь. Зібрався цілий консиліум, щось там шукають, спорять. Тут мене осінило, кажу їм - хлопці, ви ж набираєте не існуючу дату! Доручення дійсне до 29-го лютого 2003-го року. Вони переглянулись, перебрали - все ОК!. І питають мене що з вами робити. Одним словом вкоротили мені доручення на 1 день.
Тепер пару слів про машинку. Блондинка, 1959-го року, майже оригінал. Тільки бампера були 3-ї серії, передні підфарники, задні фонарі і ще деякі дрібниці, щось не можу зараз згадати. Проїздив я на ній до 2004-го року. Якби осінню 2001-го трошки підварив, то ще би довго їздила, яле почались в мене серйозні проблеми зі здоров`ям, 6 раз побував в реанімації, переніс складну операцію, після чого звичайно було не до машини. Довгий час не можна було брати тяжкого до рук, а дурного до голови, та й грошей пішло на те лікування ойойой. А машинка почала гнити не по днях, а по часах і в 2004-му вже не було що спасати. В травні купив ще одну і вдвох з сином зліпили з двох одну.
Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение
Далі буде.

[Отредактировал Боря - 2017.11.01 7:25]
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
11 страниц V  1 2 3 > »   
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
Ответов(1 - 19)
Dimas
сообщение 2012.04.05 12:32
Сообщение #2
любитель



Имя: Дмитрий Сахно
Возраст: 42
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21Р '1968/2006
Страна: Украина
Из: Киев
Группа: Участники
Был(а): 2021.02.11 12:25


Вітаю з відкритям бортжурналу. Гадаю, з таким помічником робота піде набагато швидше.


--------------------
Ищу по 22-ой:- заднюю площадку с люком и нишей под запаску - задний диван - дверь багажника.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Petras
сообщение 2012.04.05 13:15
Сообщение #3
Участник



Имя: Андрей
Возраст: 53
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1960/2016, ГАЗ-24
Страна: Венгрия
Из: Венгрия
Группа: Почётные участники
Был(а): 2023.12.17 17:23


Чекаємо більше фотографій.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Боря
сообщение 2012.04.05 16:04
Сообщение #4
Участник



Имя: Борис
Возраст: 58
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21 '1968/2017
Страна: Украина
Из: Лапаївка, Львіська обл.
Группа: Участники
Был(а): 2024.02.13 22:02


З фотографіями трошки тяжче, Кодака тоді не було, був старенький Зеніт. Пізніше перебуру фотки, що знайду - відсканую. А помічник вже не дуже помічник - студент третього курсу. Науку гризе.
Вернемось до машинки. Хоч двигун був і після капіталки, але каріталка здається була неважна. Не пройшло і місяця, як почало текти масло. Причому по всьому перимнтру піддона. підтягував, герметизував, все з тимчасовим результатом. Прийшлось йти на базар за комплектом коркових прокладок. Почав витягувати старі і за голову взявся - чи то їх Моментом намастили, як ставили, чи чим, але вони перетворились в якусь густу липку консистенцію. А перед тим я по своїй недосвідченості таки умудрився проїхати сам не знаю скільки без масла, як пізніше (через 4 роки) виявилось лопнуло кілька кілець. Так я і їздив з каністрою масла в багажнику і лив, лив, лив. Думав, що то так і має бути. Потім провернулась шестерня розп. валу, я вже про то десь писав. Потихеньку і їздив, і вивчав машинку.
Тепер знов вернусь трошки назад. З неоригіналу були як я вже писав бампера, не було (і зараз нема) рідного ножного омивача, стояв моторчик, не працював перемикач поворотів - був замінений тумблером, а з електрикою було взагалі… При вмиканні правого повороту блимала права фара, стопи світились і спереду і ззаду, але потихеньку все стало на свої місця. Головне їхала. Що від неї і вимагалось. Стартер, генератор, система змазки - все рідне.
Піду вип`ю каву і пошукаю старі фотки. Писати буду по трошки, я і не пісатєль і секретуткою ніколи не працював, текст набираю помаленьку.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Vov65
сообщение 2012.04.05 16:42
Сообщение #5
Старожил



Имя: Владимир
Возраст: 59
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21С '1969/2005
Страна: Украина
Из: Киев, Оболонь
Группа: Участники*
Был(а): 2024.01.03 15:03


Поздравляю с бортжурналом!


--------------------
Слава Україні!
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Боря
сообщение 2012.04.05 17:19
Сообщение #6
Участник



Имя: Борис
Возраст: 58
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21 '1968/2017
Страна: Украина
Из: Лапаївка, Львіська обл.
Группа: Участники
Был(а): 2024.02.13 22:02


Ось все, що знайшов, де хоч трошки видно першу старушку. Одна фотка на дачі, остальні в Закарпатті, після операції їздив з доцею в Поляну водичку пити.
Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение
Про другу буде далі.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Lion
сообщение 2012.04.05 17:34
Сообщение #7
Участник



Имя: Тарас
Возраст: 56
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21УС '1966
Страна: Украина
Из: Долина
Группа: Участники
Был(а): 2022.09.22 19:03


Цікава історія, читаю і згадую приблизно таку саму ситуацію, давай фотки.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Petras
сообщение 2012.04.05 17:51
Сообщение #8
Участник



Имя: Андрей
Возраст: 53
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1960/2016, ГАЗ-24
Страна: Венгрия
Из: Венгрия
Группа: Почётные участники
Был(а): 2023.12.17 17:23


Ага, на другій фотографії видно, що кузов у першої старушки вже далеко не першої свіжості - лівий закат відсутній…
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Боря
сообщение 2012.04.05 19:05
Сообщение #9
Участник



Имя: Борис
Возраст: 58
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21 '1968/2017
Страна: Украина
Из: Лапаївка, Львіська обл.
Группа: Участники
Был(а): 2024.02.13 22:02


А через деякий час і весь лівий поріг відвалився. І нижня частина лівого переднього крила згнила. Машина перетворилась в корито на колесах. Але про то пізніше. Постараюсь сьогодні-завтра повідскановувати свої паперові бортжурнали, найцікавішими напевно будуть записи по розходу пального.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Боря
сообщение 2012.04.06 10:35
Сообщение #10
Участник



Имя: Борис
Возраст: 58
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21 '1968/2017
Страна: Украина
Из: Лапаївка, Львіська обл.
Группа: Участники
Был(а): 2024.02.13 22:02


Ось трошки насканував:
Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение

Ще одну фотку першої старушки знайшов, десь її вже виставляв. Кілька місяців після покупки.
Прикреплённое изображение
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Боря
сообщение 2012.05.01 18:27
Сообщение #11
Участник



Имя: Борис
Возраст: 58
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21 '1968/2017
Страна: Украина
Из: Лапаївка, Львіська обл.
Группа: Участники
Был(а): 2024.02.13 22:02


Зробив один експеримент. Не знаю, чи комусь то пригодиться, але напишу. На зиму я штатний вентилятор знімаю. Поставив тільки сьогодні. Їздив по місту до пів години без вентилятора при +15 - все ОК. В пятницю їздив на дачу(14 км по трасі) при +23 теж все ОК. Сьогодні зранку кинув вентилятор в багажник, думав на дачі прикрутити. Але рішив рискнути і при +28 за 14 км. стрілка до 90 не дійшла. Так що на трасі наш штатний вентилятор сильно на погоду не впливає. Перші 1.5 км їхав по дачному масиву на другій, двигун якраз прогрівся. Остальні 12.5 по трасі.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Stirlitz
сообщение 2012.05.01 22:45
Сообщение #12
Бандеровец



Имя: Игорь Калинин
Возраст: 51
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1961/2003 «Акула», ГАЗ-21УС '1968/2009 «Мальвина» (осталась в Крыму), ГАЗ-21Р '1968/2010 «Жучок» (оригинал), ГАЗ-22В '1969/2018 «Голубка»
Страна: Украина
Из: Одесса/Крым
Группа: Гл. администраторы
Был(а): 2024.03.28 10:29 (Сегодня)


Без вентилятора можно ездить даже летом, но… Если постоять в пробке, температура быстро ползёт вверх. Или просто у обочины. Так что без него совсем не стоит.


--------------------
Горжусь, что я одессит!
Стыжусь, что я крымчанин…

Слава Украине!
Смерть рашистским оккупантам! А все, кто их поддерживает — будьте прокляты!!!
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Михаил
сообщение 2012.05.02 9:28
Сообщение #13
Участник



Имя: Михаил
Возраст: 63
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21Л '1964, ГАЗ-24-10 '1990
Страна: Украина
Группа: Участники
Был(а): 2023.12.21 21:19


Когда у меня оторвалась лопасть штатного железного вентилятора, я спокойно доехал от до дома (практически от Мелитополя до Артемовска, а это за 300 км.) без вентилятора. Дело было в августе, при жаре под/за 30. При этом движок грелся только в Донецке, в пробке. Так что при езде по трассе он не нужен. Что, в принципе и подтверждается эксплуатацией машин с электрокулерами.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Боря
сообщение 2012.08.21 8:39
Сообщение #14
Участник



Имя: Борис
Возраст: 58
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21 '1968/2017
Страна: Украина
Из: Лапаївка, Львіська обл.
Группа: Участники
Был(а): 2024.02.13 22:02


Тепер напишу свої останні пригоди. На рівному місці почались проблеми з двигуном. Постараюсь написати все по порядку. Капіталив двигун сам в 2004-му восени. Все вийшло супер. Проїхав з того часу 38 тик без 31 км. Здавалось би все мало бути ОК. Минулого вівторка поїхав я як завжди до родичів в Попільнянський р-н Житомирської обл. Це десь біля 500 км. До Житомира все було добре, сильно не гнав, на спідометрі більше 110 не було, тобто максимум 100 і то не довго, в середньому 80-90. Десь після Житомира почало жерти масло. Причому іменно жерти - кожні 30 км приходилось доливати грам 300-400. Перед тим знімав двигун, міняв передній і задній сальники, набивки в мене вже нема, але про то пізніше в іншому місці. Першим ділом подумав, що не вийшла моя альтернатива сальникової набивки, але якось доїхавши до місця призначення побачив, що тут щось не те. Холостого майже нема, біля четвертої свічки масло. Свічка закидана. Відкрив повітряний фільтр (стоїть паперовий типа жигулівського) і за голову взявся - фільтруючий элемент лежить в калюжі масла, карбюратор теж весь в маслі. Завів двигун - а з боєголовки г-на полковника дим валить, як з кочегарки. Причепив шланг до бокової кришки, вивів його вниз, щоб менше в карбюратор гнало. До того та трубка була заглушена. Проїздив так біля 100 км. по грунтових дорогах. Добре почухавши затилок зрозумів, що мені нічого іншого не лишається, як запастись маслом на дорогу і помаленьку повзти до Львова, що я і зробив. А перед тим я взяв ще один шланг і перекривши вентиляцію картера в повітряний фільтр, теж вивів її вниз.
В неділю зранку виїхав. З під машини дим валить… Як мені було соромно sad.gif … Якось доповз до Попільні, виїхав на трасу, дав трошки газу і диму стало менше. Доїхав до Житомира - тиск на місці, масло почало набагато повільніше убувати. На 500 км пішло трохи більше півтора літра. І що то за капризи в неї були - сам не знаю. Одні догадки. Прийдеться десь позичити компресометр і провірити, чи справа в кільцях, чи може втулки клапанів. І ще один досить цікавий момент - перша і друга свічки коричневі, третя - темнокоричнева, а четверта - майже біла. Ніколи такого не було.Прикреплённое изображение
Ні в кого подібного не бувало?

[Отредактировал Боря - 2017.10.31 21:35]
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Stirlitz
сообщение 2012.08.21 9:05
Сообщение #15
Бандеровец



Имя: Игорь Калинин
Возраст: 51
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1961/2003 «Акула», ГАЗ-21УС '1968/2009 «Мальвина» (осталась в Крыму), ГАЗ-21Р '1968/2010 «Жучок» (оригинал), ГАЗ-22В '1969/2018 «Голубка»
Страна: Украина
Из: Одесса/Крым
Группа: Гл. администраторы
Был(а): 2024.03.28 10:29 (Сегодня)


Ну вот ещё один товарищ пострадал от закрытой вентиляции картера. На фиг её, открытая должна быть.


--------------------
Горжусь, что я одессит!
Стыжусь, что я крымчанин…

Слава Украине!
Смерть рашистским оккупантам! А все, кто их поддерживает — будьте прокляты!!!
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Боря
сообщение 2012.08.21 10:16
Сообщение #16
Участник



Имя: Борис
Возраст: 58
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21 '1968/2017
Страна: Украина
Из: Лапаївка, Львіська обл.
Группа: Участники
Был(а): 2024.02.13 22:02


І як пострадав? Якщо не секрет…
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Vov65
сообщение 2012.08.21 10:28
Сообщение #17
Старожил



Имя: Владимир
Возраст: 59
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21С '1969/2005
Страна: Украина
Из: Киев, Оболонь
Группа: Участники*
Был(а): 2024.01.03 15:03


На сколько я понял, куча масла в "трубу". Наверное в этом смысле.


--------------------
Слава Україні!
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Stirlitz
сообщение 2012.08.21 10:29
Сообщение #18
Бандеровец



Имя: Игорь Калинин
Возраст: 51
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1961/2003 «Акула», ГАЗ-21УС '1968/2009 «Мальвина» (осталась в Крыму), ГАЗ-21Р '1968/2010 «Жучок» (оригинал), ГАЗ-22В '1969/2018 «Голубка»
Страна: Украина
Из: Одесса/Крым
Группа: Гл. администраторы
Был(а): 2024.03.28 10:29 (Сегодня)


Так и пострадал, что масло высосало в карбюратор, стуканул двигатель.


--------------------
Горжусь, что я одессит!
Стыжусь, что я крымчанин…

Слава Украине!
Смерть рашистским оккупантам! А все, кто их поддерживает — будьте прокляты!!!
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Боря
сообщение 2012.08.21 12:06
Сообщение #19
Участник



Имя: Борис
Возраст: 58
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21 '1968/2017
Страна: Украина
Из: Лапаївка, Львіська обл.
Группа: Участники
Был(а): 2024.02.13 22:02


Цитата(Vov65 @ 2012.08.21 11:28) *

На сколько я понял, куча масла в "трубу". Наверное в этом смысле.


Поскільки дим валив сильно, то тяжко сказати, який відсоток просто пішов в трубу, а який у згорівшому вигляді. Але в кінцевому результаті в трубу. Але мені дивно, чому свічки різнокольорові? Точніше різних відтінків?
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Боря
сообщение 2012.08.22 14:55
Сообщение #20
Участник



Имя: Борис
Возраст: 58
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21 '1968/2017
Страна: Украина
Из: Лапаївка, Львіська обл.
Группа: Участники
Был(а): 2024.02.13 22:02


І ще одне не зрозуміло. Там(Попільнянський р-н) закидана була четверта свічка, а як приїхав додому - масло було вже біля другої:
Прикреплённое изображение
а біля четвертої сухо і вона майже біла. Свічки між собою не міняв. Думаю, може перед тим, як позичати компресометр вартує скористатись якимось розкоксовуючим прибамбасом? Що з них варте уваги? Є в мене ще одна малесенька підозра, перед поїздкою кинув в багажник пляшечку з маслом і не виключено, що то були остатки мінералки, я вже 3 роки їзжу на півсинтетиці ZIC. Можливо я її і долив перед Житомиром. Бо на місці щуп був в емульсії, але потім, як долив ZIC її не стало. Але то дуже малоймовірно.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+

11 страниц V  1 2 3 > » 
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 человек читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 2024.03.28 15:17