IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

>  Правила размещения сообщений и тем

В «Матчасти» обсуждаются только технические вопросы. Коммерческие темы (купля, продажа, цены, услуги) — в разделе «Купля-продажа-услуги».

Заголовки тем должны быть информативными. За название темы «Помогите» можно получить отдых от форума на некоторое время, которое придётся потратить на повторение его правил. Также не следует копировать название темы в её описание.

> ГБЦ УМЗ-421 на блоку ЗМЗ-24
Master General
сообщение 2010.03.06 19:50
Сообщение #1
Гость




Был(а): --


Безжально і нещадно фрезанув я 76-ту 421-шу голову … була 98.02мм стала 92.96мм
Косяків у вигляді вскритих каналів не виявлено. В принципі на мій запрос на завод була оголошена саме цифра 93мм як допустима. Але ще в принципі 0.5 мм на всякий пожарний у мене є. Хоча навряд чи я накатаю на цій машині стільки, що аж доведеться перешліфовувати. Для прикладу моя голова від 24Д так і лишилася в заводському розмірі 94.4мм за всі роки її ніхто не шліфував. Усе поставив вже на машину, сьогодні завів покатався… ну шо сказати - ще не притерлося. Потім розпишу, що і як. Заводив і прогрівав і їздив виключно на газу.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

P.S. Помпа типу ЗМЗ-24, водорозподільна трубка теж, температура після прогріву мертво стоїть на 82 градуси не дивлячись на -2 за бортом і відкриті жалюзі. Ні вверх ні вниз. Приємно )))
Вернуться в начало страницы
+
 
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
Ответов(1 - 3)
Master General
сообщение 2010.03.07 22:19
Сообщение #2
Гость




Был(а): --


Поступово починає вимальовуватися картина - мотор працює рівніше - обертовий момент більш рівномірно розподілився по всьому діапазону оборотів. Сьогодні їздив цілий день з закритими жалюзями - мотор не перегрівається.

Після протяжки голови наступного тижня проведу заміри компресії і буду підбирати октанове число бензину. До заміни голови була по циліндрам - 12-11.5-11.5-12. По ідеї мало б вирівнятися бо прокладка трошки прохудилася між 2 і 3м. Але в принципі не сильно скочить.

Зато мотор працює значно тихіше - хороші направляючі в голові.

Ось фото як це виглядає на моторі:

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Зверніть увагу на площадки під форсунки і зрозумаєте, що буде наступним етапом моєї модернізації.

В монтажні отвори кронштейну для підйому двигуна (ті шо біля помпи) закручу датчик детонації від АД7. Це для безпеки від поганого бензину. Бо на ньому їзжу мало і в бензозаправках не розбираюся.
Вернуться в начало страницы
+
Kostya
сообщение 2010.03.08 1:01
Сообщение #3
Участник



Имя: Константин
Возраст: 51
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-20М '1955, ГАЗ-12, ГАЗ-21-31105, ГАЗ-72, ГАЗ-21И
Страна: Украина
Из: Киев, Голосеевка
Группа: Участники*
Был(а): 2024.01.08 8:48


Цитата(Master General @ 2010.03.06 21:50) *

…В принципі на мій запрос на завод була оголошена …


appl0000.gif Мое уважение за подход!
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Master General
сообщение 2010.03.08 18:59
Сообщение #4
Гость




Был(а): --


Також я вияснив інформацію по коротким поршням УМЗ-417 які дають економію у вазі поршнєвої групи - їх треба ставити в парі з 421-ми шатунами. Тоді ступінь стиснення залишиться незмінною. Також вяснив нюанси установки ГБЦ УМЗ-421 на блок від форкамерної 3102 - блок 4022 - ставити можна тільки треба видалити "лишні" направляючі з блока. В мене є такий блок. Також вияснив, що по каналам охолодження інжекторна і карбюраторна ГБЦ ідентичні, що означає, що в карбюраторній голові можна сверлити на кординатному отвори під форсунки так як це зроблено на інжекторній голові. Просто в інтернеті багато "міфів" і мені набридло перевіряти їх на собі. Булоб неприємно зіпсути ГБЦ яка зараз в зборі коштує під 4 тисячі гривень.
Вернуться в начало страницы
+

Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 человек читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 2024.03.29 0:02