IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

> 

На этот подфорум распространяются правила родительского форума «Продам» (см. выше). Права доступа также такие же.

 
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
> Сковорода-вок Alma Sunflower, Італійська, 28 см
Hellbomb
сообщение 2017.06.20 19:11
Сообщение #1
Feuer und Flamme



Имя: Олексій
Возраст: 42
Обращаться на: «ты» или «вы»
Авто: ГАЗ-21Р '1968/2008
Страна: Украина
Из: Черкаси
Группа: Участники*
Был(а): 2024.02.29 15:25


Сковорода купувалася 2012 року. Нею користувалися, тому антипригарне покриття має подряпинки, які ні на що не впливають, крім як на зовнішній вигляд. Тріщин, відколів та інших серйозних пошкоджень, які могли б вплинути на якість їжі або призводити до пригорання покриття не має.

Опис характеристик сковороди: http://yulkindom.ru/collection/vok-2/produ…sunflower-28-sm

Сковорода вироблена в Італії. Штрих-код (80) додатково свідчить про це.

Фотографії моєї сковороди:

Изображение

Изображение

Изображение





Якщо когось цікавитиме - можу зробити детальніші фото.

Кришки у цій моделі у комплекті нема.



Вирішили цю сковороду продати, оскільки після покупки мультиварки потребність у ній, практично, пропала. І сковорода вже давно майже не використовується. Більше лежить без діла.

(Справа у тім, що сковороди-воки існують для пасирування, тушіння овочів і м"яса, варіння плову тощо. Для смаження картоплі чи інших процедур, які робляться на традиційній сковороді - підходить мало, бо площа дна мала по відношенню до площі стінок. Взагалі, сковорода - вок це щось середнє між казанком і сковородою. Звідси й специфіка використання.)

Ціна 520 гривень. Реальному покупцеві - торг. (Ціна нової такої сковороди в Росії - в середньому 3300 рублів, що, приблизно, складає 1450 гривень. Скільки б вона коштувала в Україні - сказати не можу, бо в продажу Alma я не знайшов насьогодні).

Не думаю, що ціна зависока, бо за 520 гривень можна зараз купити в магазині хіба що китайську сковороду не кращої якості. Проте, я ж кажу - торг доречний smile.gif


--------------------
Обладание 21-й Волгой еще не делает человека хорошим. (с) Юра "Механик"
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+

Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 человек читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 2024.03.28 18:36