IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

> 

На этот подфорум распространяются правила родительского форума «Продам» (см. выше). Права доступа также такие же.

Ответить в эту темуОткрыть новую тему
> Сковорода-вок Alma Sunflower, Італійська, 28 см
Hellbomb
сообщение 2017.06.20 19:11
Сообщение #1
Feuer und Flamme

Обращаться на: «ты» или «вы»
Страна: Украина
Из: Черкаси
Был(а): 3 минут назад

Сковорода купувалася 2012 року. Нею користувалися, тому антипригарне покриття має подряпинки, які ні на що не впливають, крім як на зовнішній вигляд. Тріщин, відколів та інших серйозних пошкоджень, які могли б вплинути на якість їжі або призводити до пригорання покриття не має.

Опис характеристик сковороди: http://yulkindom.ru/collection/vok-2/produ…sunflower-28-sm

Сковорода вироблена в Італії. Штрих-код (80) додатково свідчить про це.

Фотографії моєї сковороди:

Изображение

Изображение

Изображение

Якщо когось цікавитиме - можу зробити детальніші фото.

Кришки у цій моделі у комплекті нема.

Вирішили цю сковороду продати, оскільки після покупки мультиварки потребність у ній, практично, пропала. І сковорода вже давно майже не використовується. Більше лежить без діла.

(Справа у тім, що сковороди-воки існують для пасирування, тушіння овочів і м"яса, варіння плову тощо. Для смаження картоплі чи інших процедур, які робляться на традиційній сковороді - підходить мало, бо площа дна мала по відношенню до площі стінок. Взагалі, сковорода - вок це щось середнє між казанком і сковородою. Звідси й специфіка використання.)

Ціна 520 гривень. Реальному покупцеві - торг. (Ціна нової такої сковороди в Росії - в середньому 3300 рублів, що, приблизно, складає 1450 гривень. Скільки б вона коштувала в Україні - сказати не можу, бо в продажу Alma я не знайшов насьогодні).

Не думаю, що ціна зависока, бо за 520 гривень можна зараз купити в магазині хіба що китайську сковороду не кращої якості. Проте, я ж кажу - торг доречний smile.gif

--------------------
Обладание 21-й Волгой еще не делает человека хорошим. (с) Юра "Механик"
Пользователь в онлайне!Карточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+

Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 человек читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

Текстовая версия Сейчас: 2018.07.15 23:06