IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

> 

На этот подфорум распространяются правила родительского форума «Продам» (см. выше). Права доступа также такие же.

> Срочно ВОЛГА 1961 г. в . продам ., "как не надо продавать автомобили"
Zimovod
сообщение 2015.10.09 17:01
Сообщение #1
Гость




Был(а): --


Продам срочно ГАЗ-21 , 1961г. в . Один хозяин , 38 т. пробег .
Крашенное пер. левое крыло , и мелкие дедушкины подкрасы .
На идеальном ходу , комплект родного инструмента , пластик родной идеал .
В салоне спецефический запах Горьковской машины , жизнь заставляет продать отличную игрушку …

цена 7 . 500дол. Возможен обмен . Дополнительные фото всем желающим вышлю по запросу .

тел . 050 210 6 220 Александр .


Эскизы прикрепленных изображений
Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение
Вернуться в начало страницы
+
4 страниц V < 1 2 3 4 >  
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
Ответов(20 - 39)
Ustrilu
сообщение 2015.10.11 10:02
Сообщение #21
Участник



Имя: Анатолий
Возраст: 58
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21 '1962, Lexus ES 350 '2016; Harley-Davidson '2016, М-72 '1954
Страна: Украина
Из: Бессарабия
Группа: Участники*
Был(а): 2023.03.13 19:25


Присоединяюсь к сказанному… Хотелось бы увидеть так-же всё днище, рычажные амортизаторы, весь выхлоп и его крепления.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Zimovod
сообщение 2015.10.11 10:14
Сообщение #22
Гость




Был(а): --


Обещаю, на следующей недели выложу еще больше фото подкапотного пространства в разных ракурсах.
А пока немного фото , которые есть в наличии .


Эскизы прикрепленных изображений
Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение
Вернуться в начало страницы
+
Zimovod
сообщение 2016.05.16 12:55
Сообщение #23
Гость




Был(а): --



Ну , раз вже мою машину опустили нижче плінтуса , дозволю і я собі пару слів .
Яку ж таку массу негативних емоцій отримав потенціальний прокупець ? Можливо я менше за продавця харківської ВОЛГИ менше виклав інформативних фото ? Напевно що ні , навіть дуже далекій людині видно , що робиться в підготовленій , полірованій машині в салоні харківської машини , починаючи пластиком і кінчаючи ковриками салону , а в якому стані салон , рідний пластик моеї машини.
В моїй машині ні салон , ні двигун , ні сама машина не пудрилась , все було представлено на суд покупця так як є .
Я ніколи , і нікому коли продавав машину , не говорив , що хром ідеальній , чи салон ідеальний , ч и ходова ідеальна , можливо не закцентував увагу на фото на підкрасах , подряпинах чи вадах хрому .
Просто моя машина , від якої покупець отримав таку страшну масу негативу , при всіх її вадах добиралась на місце призначення завжди на своїх колесах , а не поїздами , і технічна сторона була ідеальна …
Вернуться в начало страницы
+
Petras
сообщение 2016.05.16 15:16
Сообщение #24
Участник



Имя: Андрей
Возраст: 53
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1960/2016, ГАЗ-24
Страна: Венгрия
Из: Венгрия
Группа: Почётные участники
Был(а): 2023.12.17 17:23


Ігор Дончанин, дякую і за написане вище, і за підказку щодо перевозок автобілів поїздом, яку Ти зробив мені незадовго перед покупкою машини!

Цитата(Zimovod @ 2016.05.16 12:55) *

Можливо я менше за продавця харківської ВОЛГИ виклав інформативних фото ?


Казки продовжуються? Саме в цьому і справа - фотографій із вадами машини ВЗАГАЛІ НЕ БУЛО, але ж це ми обсудили ще в Луцьку, чи не так?
Саша, нижче плінтуса твою машину я не опускав.
Машина під реставрацію непогана, але вона і близько не відповідає тому, що було описано у твоїй темі і було розказано по телефону мені.
Я взагалі не хотів нічого про неї писати. Якби хотів, то зробив би це ще в листопаді, коли їздив у Луцьк. Я ж міг там зробити фотографії, зробити відео, як троЇть мотор, і т.д. Вірно? Але ж я не зробив цього, а тепер лише частково відповів на запитання Штірліца.

Хоча сам розумієш, що якісь закиди з твого боку в бік моєї машини виходячи лише з декількох фотографій, просто смішні, правда? Я ж бачив вживу обидві машини і можу стверджувати однозначно, що до чого.
Мою машину попередній власник теж не пудрив - віддав її з замащеним салоном, немитим моторним відсіком і т.д. Я ж написав у першому повідомленні теми - на хімчистку салону машину віддавав уже я. Єдине, що пробував зробити бувший власник - це ЧАСТКОВО полірувати кузов із розрахунком на те, що підфарбовані элементи не будуть так сильно виділятися на фоні тих, які ще в рідній фарбі. Причому зробив він це не для того, щоб скрити підкраси, а просто з надією трошки вирівняти колір машини. Хіба це так погано?

Але якщо вже пішли такі пироги, то можу написати тут (чи в твоїй темі) всі вади твоєї машини, які були скриті. Хочеш, щоб я це зробив? Не думаю, що це додасть тобі авторитету. Тому пропоную тобі просто не відписуватися в мій бортжурнал, добре?
Pозповім, чому моя машина добиралася поїздом і напишу ЛИШЕ про технічну сторону питання обох машин .
Вона від Харківської області до Києва доїхала своїм ходом, а це майже 600 км.
Далі з Києва до Львова я відправив її поїздом тому, що заплатив за це всього-навсього 946 грн. - сам розумієш, що навіть на бензин би пішло значно більше: скан багажної накладної додаю (оформляв її мій товариш, на якого була виписана генеральна довіреність). Жаль, що відмінили той вагон в ужгородському поїзді, яким теж можна було возити машини - я би її відправив аж до Ужгороду.
І часу так було зекономлено немало, адже від Києва до Львову 550 км і має велике значення те, з якою середньою швидкістю їдеш. Я держав на "ПАССАТі" мінімум 110 км/год., часом доходило і до 140 км/год. "Волгою" ж так не поїдеш, правда?
Та й голову не потрібно було ламати над тим, куди припаркувати машину на 2 ночі, які ми спали в Києві у такій гостинниці, де дуже мала власна стоянка.
І ще один важливий момент - не примножувалися кілометри на одометрі "Волги".
Одним словом: відправити машину поїздом було дуже і дуже доцільно з багатьох точок зору.
Далі зі Львова до Ужгорода машина йшла своїм ходом, а це знову майже 300 км.
Тобто: вона пройшла своїм ходом біля 900 км шляху.
Після цього по Закарпаттю я вже наїздив біля 400 км - за цей час машина навіть не чихнула жодного разу.

А тепер давай про технічний стан твоєї машини: в неї ТРОЇВ мотор, TIK робочий циліндр щеплення, майже зовсім відсутня задня труба глушителя (вона повністю згнила), ліве переднє колесо має ПРОТЕКТОР 0 мм, тобто зовсім лисе і не набагато краще переднє праве колесо. Чи може все це я придумав? По крайній мірі саме в такому стані я застав машину в кінці осені.
Це показав лише огляд твоєї машини, а що далі з гальмами, рульовою, заднім мостом, коробкою - я не знаю. Адже в нас справа не дійшла до того, щоб я на ній проїхався - в мене не було бажання робити цього.
Хіба така машина могла би проїхати 900 км + 400 км? З такими лисими колесами навіть із двору виїжджати не можна!
Це що стосується ІДЕАЛЬНОЇ wall0000.gif технічної сторони твоєї машини з пробігом 38.000 км (правда, ти забув уточнити: по якому кругу).


Про стан кузову, салону, ущільнювачів і т.д. твоєї машини розказувати не буду - хіба в тому випадку, якщо виявиш на це бажання.

Думаю, що тобі доцільніше буде просто привітати мене з покупкою і надалі не повертатися до порівняння стану 2-ох машин.


Эскизы прикрепленных изображений
Прикреплённое изображение
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Stirlitz
сообщение 2016.05.16 21:24
Сообщение #25
Бандеровец



Имя: Игорь Калинин
Возраст: 51
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1961/2003 «Акула», ГАЗ-21УС '1968/2009 «Мальвина» (осталась в Крыму), ГАЗ-21Р '1968/2010 «Жучок» (оригинал), ГАЗ-22В '1969/2018 «Голубка»
Страна: Украина
Из: Одесса/Крым
Группа: Гл. администраторы
Был(а): 2024.03.28 10:29 (Сегодня)


Перенёс сюда сообщения про данный автомобиль из нового бортжурнала Petras'a.

Вообще, Андрею следовало написать свои впечатления в этой теме ещё в прошлом году, после осмотра этой Волги. К его мнению стоит прислушаться, это почётный участник форума, все знают, какая у него была предыдущая Волга, и ему можно доверять в этих вопросах. Но лучше поздно, чем никогда.


--------------------
Горжусь, что я одессит!
Стыжусь, что я крымчанин…

Слава Украине!
Смерть рашистским оккупантам! А все, кто их поддерживает — будьте прокляты!!!
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Sir Arthur
сообщение 2016.05.19 23:06
Сообщение #26
Участник



Имя: Артур
Возраст: 49
Обращаться на: «ты» или «вы»
Авто: ГАЗ-20, ГАЗ-21, ГАЗ-22
Страна: Украина
Из: Одесса
Группа: Участники*
Был(а): 2024.03.27 18:51 (Вчера)


Цитата(Petras @ 2016.05.16 16:16) *


Казки продовжуються? Саме в цьому і справа - фотографій із вадами машини ВЗАГАЛІ НЕ БУЛО, але ж це ми обсудили ще в Луцьку, чи не так?

Машина під реставрацію непогана, але вона і близько не відповідає тому, що було описано у твоїй темі і було розказано по телефону мені.
Я взагалі не хотів нічого про неї писати. Якби хотів, то зробив би це ще в листопаді, коли їздив у Луцьк. Я ж міг там зробити фотографії, зробити відео, як троЇть мотор, і т.д. Вірно? Але ж я не зробив цього, а тепер лише частково відповів на запитання Штірліца.

Але якщо вже пішли такі пироги, то можу написати тут (чи в твоїй темі) всі вади твоєї машини, які були скриті. Хочеш, щоб я це зробив? Не думаю, що це додасть тобі авторитету. Тому пропоную тобі просто не відписуватися в мій бортжурнал, добре?
А тепер давай про технічний стан твоєї машини: в неї ТРОЇВ мотор, TIK робочий циліндр щеплення, майже зовсім відсутня задня труба глушителя (вона повністю згнила), ліве переднє колесо має ПРОТЕКТОР 0 мм, тобто зовсім лисе і не набагато краще переднє праве колесо. Чи може все це я придумав? По крайній мірі саме в такому стані я застав машину в кінці осені.
Це показав лише огляд твоєї машини, а що далі з гальмами, рульовою, заднім мостом, коробкою - я не знаю. Адже в нас справа не дійшла до того, щоб я на ній проїхався - в мене не було бажання робити цього.
Хіба така машина могла би проїхати 900 км + 400 км? З такими лисими колесами навіть із двору виїжджати не можна!
Це що стосується ІДЕАЛЬНОЇ wall0000.gif технічної сторони твоєї машини з пробігом 38.000 км (правда, ти забув уточнити: по якому кругу).
Про стан кузову, салону, ущільнювачів і т.д. твоєї машини розказувати не буду - хіба в тому випадку, якщо виявиш на це бажання.

Думаю, що тобі доцільніше буде просто привітати мене з покупкою і надалі не повертатися до порівняння стану 2-ох машин.



Цитата(Stirlitz @ 2016.05.16 22:24) *

Перенёс сюда сообщения про данный автомобиль из нового бортжурнала Petras'a.

Вообще, Андрею следовало написать свои впечатления в этой теме ещё в прошлом году, после осмотра этой Волги. К его мнению стоит прислушаться, это почётный участник форума, все знают, какая у него была предыдущая Волга, и ему можно доверять в этих вопросах. Но лучше поздно, чем никогда.

Странно…согласно фотографий машина вполне себе приятная, даже самому понравилась.
Присоединюсь к пожеланиям Игоря и попрошу Андрея рассказать о этом авто(ведь он его видел лично).
Спасибо.


--------------------
Клинические волговоды должны держаться группами! По одному вы пропадете.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Oldmobile
сообщение 2016.05.20 9:59
Сообщение #27
Участник



Имя: Александр
Возраст: 48
Обращаться на: «ты» или «вы»
Авто: в поиске
Страна: Украина
Группа: Участники
Был(а): 2018.07.23 19:43


Музейному экземпляру флиппера и декоративные колпаки обычно ни к чему при продаже. Это любителю может замылить глаза. А человека, который может заплатить за Волгу под реставрацию 7500 долларов наверное может только раздражать. Как мне кажется… Это если издалека глянуть одним глазом на фото.
Любопытно бы было почитать отчёт Petras об этом авто. Зная его (Petras) уже не один год, я уверен, что это будет увлекательной экскурсией по этому "музейному" авто.
Что касается Зимовода, удалившегося с форума. Ничего личного, как говорится. Но это на auto.ria.ua можно писать в описании авто что угодно. А вот на профильных форумах лучше не стоит. Пора бы в упоминавшемся выше возрасте это знать.

Единственное, что впечатлило в этом авто - это сохранность салона и ромбов. Если ромбы конечно не новодельные. Думаю, именно из-за сохранности салона у владельцев авто и возникла идея продать его (авто) как музейный экземпляр.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Stirlitz
сообщение 2016.05.20 11:17
Сообщение #28
Бандеровец



Имя: Игорь Калинин
Возраст: 51
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1961/2003 «Акула», ГАЗ-21УС '1968/2009 «Мальвина» (осталась в Крыму), ГАЗ-21Р '1968/2010 «Жучок» (оригинал), ГАЗ-22В '1969/2018 «Голубка»
Страна: Украина
Из: Одесса/Крым
Группа: Гл. администраторы
Был(а): 2024.03.28 10:29 (Сегодня)


Цитата(Oldmobile @ 2016.05.20 10:59) *
Что касается Зимовода, удалившегося с форума. Ничего личного, как говорится. Но это на auto.ria.ua можно писать в описании авто что угодно. А вот на профильных форумах лучше не стоит. Пора бы в упоминавшемся выше возрасте это знать.
Писать это ещё полбеды… А когда человек едет к нему, настроенный на покупку, а видит перед собой далеко не то, что красочно описывается, могу понять его разочарование… Особенно, если человека перед этим разводят, как пацана, что через три дня машину заберут поляки, и надо ехать за ней уже, а дело зимой, идёт снег, перевалы опасные. И будь это ещё левый человек, а ведь это твой же товарищ с форума! И не последний на форуме, между прочим, почётный участник. Почётный — это значит, что как минимум, уважать надо человека…


--------------------
Горжусь, что я одессит!
Стыжусь, что я крымчанин…

Слава Украине!
Смерть рашистским оккупантам! А все, кто их поддерживает — будьте прокляты!!!
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Petras
сообщение 2016.05.20 12:34
Сообщение #29
Участник



Имя: Андрей
Возраст: 53
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1960/2016, ГАЗ-24
Страна: Венгрия
Из: Венгрия
Группа: Почётные участники
Был(а): 2023.12.17 17:23


Думаю, що все-таки настав момент, коли потрібно про все написати. Тим більше, що декілька форумчан звернулося до мене і через п.п. і по телефону з просьбою зробити це.
Цитата(Oldmobile @ 2016.05.20 9:59) *

Единственное, что впечатлило в этом авто - это сохранность салона и ромбов. Если ромбы конечно не новодельные. Думаю, именно из-за сохранности салона у владельцев авто и возникла идея продать его (авто) как музейный экземпляр.

Ти попав у точку.
Саме розповіді і фотографії про стан салону стали вирішальними, коли я вирішив, що цю машину потрібно купити.
Зверніть увагу на фотографії з цієї теми, а також із об"яви в інтернеті:
https://auto.ria.com/auto_gaz_21_15487792.html

Ви ніде не побачите на них крупним планом переднє сидіння! Вірніше: видно лише його спинку, та й то лише ззаду.
Але в об"яві все-таки є один кадр, на якому щось видніється - дивіться це.
Стрілками я вказав на місце, де кожзам + матеріал пропалено! Правда, там видно лише маленький участок цього дефекту, а реально він є діаметром біля 7-8 см. Як його можна відновити? Я не знаю. Щоправда, перед самою поїздкою продавець сказав мені про цей дефект, але сказав, що він малюсінький - реально майже непомітний.
Це вже потім після поїздки я переглядав усі фотографії машини і на форумах, і в об"яві і помітив, що на одному з кадрів він є.



Цитата(Zimovod @ 2015.10.10 18:05) *

Потолок родной байковый на гвоздиках , и впервые за мою практику , а было в общей сложности 1и2 серий до десятка машин , в самом деликатном месте где потолок опускается на заднюю полку между задней дверью и стеклом ни в одной машине не было просто хорошо , либо в пятнах , либо в руках разлазится , а в этой считаю на эти года идеально , ну может под козырьками чуть-чуть светлее .

Це наступна брехня. Матеріал уже зсохся в районі задньої лівої стійки і виліз в одному місці з-під ущільнювача.
Хоча стан обшивки потолка по великій мірі і не такий важливий, тому що встановити його на місце після навіть найменших втручань неможливо - адже за такі роки він по-любому трошки стає меншим.
Про які я втручання говорю?
На машині стан ущільнювача заднього скла поганенький, а стан ущільнювача переднього скла ПРОСТО ЖАХЛИВИЙ!
Їх обов"язково потрібно міняти, тому що на такій машині виїжджати навіть у невеличкий дощ НЕ МОЖНА!
А якщо вийняти ці ущільнювачі і встановити нові, то "заправити" під них потолок один до один, як це було з заводу, НЕРЕАЛЬНО.
Що цікаво: за їх стан я запитував по телефону. На що отримав відповідь: так, є дуже маленькі тріщинки в деяких місцях, але міняти ці ущільнювачі НЕ ПОТРІБНО!

Продовжу про салон, конкретніше - про пластик.
Так, більша частина його збереглася дійсно гарно. Поганенькі хіба що ручка поворотників і ручка прикурювача. Зовсім паршива - сфера спідометра. Знову ж таки: чи знайде хтось цю сферy на фотографіях?
Але назвати цей пластик ідеальним не можна, початковий розклад його видно вже всюди. І саме із-за цього в машині стоїть така ВОНЬ, що в ній просто неприємно сидіти.
Правда, цю вонь продавець називає

Цитата(Zimovod @ 2015.10.09 17:01) *

В салоне спецефический запах Горьковской машины

Тому весь пластик потрібно однозначно міняти і стан його до переваг машини може віднести хіба що якийсь мазохіст.
Тобто: хай пластик буде оригінальним, навіть якщо в машині прийдеться сидіти в противогазі.

Про технічний стан машини я вже трошки писав вище.
Саме із-за цього і була проігнорована просьба Ustrilu щодо вихлопу

Цитата(Ustrilu @ 2015.10.11 10:02) *

Хотелось бы увидеть весь выхлоп и его крепления.


Проігнорована була і просьба Stirlitza щодо хороших фотографій моторного відсіку, адже в машині встановлений карбюратор із "УАЗа". Ясно, що рідний зносився, не поміняли ж його просто так.
Хіба такe буває за 38.000 км? wall0000.gif
Моя машина проїхали 68.000 км, але рідний карб К22И ще працює…

Заради справедливості додам: зімовод признав незадовільний стан задньої частини вихлопу, але сказав, що він до цього моменту був готовий і запропонував віддати до машини нову трубу.
Люди добрі, але ж я приїхав купувати ХОРОШУ МАШИНУ ЗА 7.500 баксів, а не конструктор за 7.500 гривнів, чи не так?
Про деякі пропозиції щодо додаткових запчастин я ще напишу пізніше, коли розповім про хром i кузов - саме він мене шокував найбільше.

Дуже жаль, що я не зробив фотографії всіх цих вад у Луцьку, але я думав, що після мого приїзду людина все-таки вибачиться, та й деякі зміни в свої теми на форумах внесе.
Але вийшло не так: він у моєму бортжурналі продовжив ВІДВЕРТУ БРЕХНЮ, коли знову написав про ідеальний технічний стан своєї машини.

Правда, про кузов теж маю 2 дуже цікаві фотографії, які позичені з об"яви.
Подивіться одну з них - на ній видно пошкодження 3-ох крайніх зубів решітки, пофарбовану прошву між крилом і переднім фартухом, а також ПОВНУ ВІДСУТНІСТЬ ХРОМУ на лівому вусі решітки.
Чому це так? Напишу пізніше.


Эскизы прикрепленных изображений
Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение Прикреплённое изображение
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Sir Arthur
сообщение 2016.05.20 21:29
Сообщение #30
Участник



Имя: Артур
Возраст: 49
Обращаться на: «ты» или «вы»
Авто: ГАЗ-20, ГАЗ-21, ГАЗ-22
Страна: Украина
Из: Одесса
Группа: Участники*
Был(а): 2024.03.27 18:51 (Вчера)


Цитата
Что касается Зимовода, удалившегося с форума.
Даже не знал,что его изгнали с форума…
Цитата(Petras @ 2016.05.20 13:34) *
Правда, про кузов теж маю 2 дуже цікаві фотографії, які позичені з об"яви.
Подивіться одну з них - на ній видно пошкодження 3-ох крайніх зубів решітки, пофарбовану прошву між крилом і переднім фартухом, а також ПОВНУ ВІДСУТНІСТЬ ХРОМУ на лівому вусі решітки.
Чому це так? Напишу пізніше.
Андрей, ждём продолжения вашего рассказа.


--------------------
Клинические волговоды должны держаться группами! По одному вы пропадете.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Stirlitz
сообщение 2016.05.20 21:39
Сообщение #31
Бандеровец



Имя: Игорь Калинин
Возраст: 51
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1961/2003 «Акула», ГАЗ-21УС '1968/2009 «Мальвина» (осталась в Крыму), ГАЗ-21Р '1968/2010 «Жучок» (оригинал), ГАЗ-22В '1969/2018 «Голубка»
Страна: Украина
Из: Одесса/Крым
Группа: Гл. администраторы
Был(а): 2024.03.28 10:29 (Сегодня)


Написано же: удалившегося. А не удалённого. Он сам удалился, по собственному желанию.


--------------------
Горжусь, что я одессит!
Стыжусь, что я крымчанин…

Слава Украине!
Смерть рашистским оккупантам! А все, кто их поддерживает — будьте прокляты!!!
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Hellbomb
сообщение 2016.05.20 22:58
Сообщение #32
Feuer und Flamme



Имя: Олексій
Возраст: 42
Обращаться на: «ты» или «вы»
Авто: ГАЗ-21Р '1968/2008
Страна: Украина
Из: Черкаси
Группа: Участники*
Был(а): 2024.02.29 15:25


Вибачаюсь за невеликий офтоп, але одним перекупом менше. А як він пощез з форума - то вже таке… Один біс у його конські ціни були.


--------------------
Обладание 21-й Волгой еще не делает человека хорошим. (с) Юра "Механик"
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Petras
сообщение 2016.05.21 11:17
Сообщение #33
Участник



Имя: Андрей
Возраст: 53
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1960/2016, ГАЗ-24
Страна: Венгрия
Из: Венгрия
Группа: Почётные участники
Был(а): 2023.12.17 17:23


Продовжу відносно кузова.
На фотографії, яка є в моєму попередньому повідомленні, видно пошкоджені перемички решітки.
Такий вигляд вони мають уже після не дуже вдалої рихтовки, тобто проблема там була серйозніша.
А саме: був удар у передню ліву частину кузова.
Саме із-за цього і фарбоване переднє ліве крило, про що зімовод писав у своїй темі.
Правда, мені він стверджував, що це крило по всій видимості було трошечки царапнуто і саме із-за цього його і перефарбовували.
Вже в Луцьку я помітив, що царапнуто воно було ймовірніше всього як мінімум "КАМАЗом" - в нього повністю втрачена форма і на ньому як мінімум пів-відра шпаклівки.
Саме тоді був пошкоджений і вус решітки. Думаю, що його планували перепокрити, але чомусь далі розхроміровки і поліровки процес не пішов.
Решітка після рихтовки кривими руками теж була перефарбована, але про це не було сказано ніде. Якщо придивится, то це видно на фотографії:
http://gaz21.su/index.php?act=Attach&t…st&id=71481

Імовірніше всього тоді пострадав і капот, і його петлі - по крайній мірі він дуже важко відкривається і закривається, а петлі розбовтані до такої міри, що просто не передати.
Із-за цього та частина капоту, яка знаходиться біля правого нижнього кутка лобового скла, під час закриття спочатку заскакує на переднє праве крило, а вже лише потім сідає на місце.
Крило в цьому місці від цих постійних чухань уже втратило половину своєї товщини. Знову ж таки: все це продавець признавав, але говорив, що не бачив резону розказувати про ці справи, так як він недавно розібрав темно-синю машину 2-го випуску і з неї віддасть ідеальні петлі і решітку. Повертаємося до старої пісні: я приїхав купувати конструктор чи дорогу машину?
Повертаючись до переднього правого крила: найбільш проблематичним на ньому місцем є не царапина від капоту, а дуже сильна вм"ятина.
Попробуйте десь у об"яві чи на форумах знайти фотографію цього крила в цілому. Такої немає, тому що крайні 8-10 см його біля дверки мають дуже сильну вм"ятину, яка переходить у залом.
Тобто: воно зфотографоване дуже підло.

Інші дефекти кузова:
1. З-під алюмінієвих окантовок дверних вікон уже лізе ржавчина, хоча продавець стверджував, що вона взагалі відсутня.
2. Пом"ятий зад - не дуже сильно, але пом"ятий. А саме: бампер і полочка між ним і задньою панеллю.
3. Царапин і підкрасів на машині стільки, що навіть порахувати важко. Хоч господар і запевняв, що їх мінімум.

Про хром: на машині хороший лише передній бампер. Причому він дійсно майже ідеальний. У мене навіть прокралася думка, що його міняли, коли був ударений передок. Тобто: він значно молодший за машину і тому так гарно зберігся. Все інше в стані від середнього до поганого. А стан підсвітки заднього номеру і маленьких круглих накладок, які знаходяться під поводками склоочисників, взагалі нижче всякої критики - вони й під перехром не підійдуть, тому що прищі на них величиною з маленькі помідори.

На завершення ще раз прочитайте цю фразу:
Цитата(Zimovod @ 2015.10.11 9:28) *

Прошу понять меня правильно , в силу возраста и положения у меня нету ни малейшего желания что-то гиперболизировать , а тем более хвастаться .


i зробіть остаточні висновки про продавця.

Жаль, що я частково попався на його вудочку.
Частково тому, що наміри купити машину завершилися після її огляду.
Так, я втратив на цю поїздку 2 дні, трошки фінансів на солярку, але самим неприємним моментом було моє прозріння в Луцьку.
З другого боку є і позитивний момент: побачивши всю ситуацію там, я дійсно можу бути максимально задоволеним покупкою своєї нової машини - і по стану, і по ціні.


Эскизы прикрепленных изображений
Прикреплённое изображение
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Stirlitz
сообщение 2016.05.21 12:22
Сообщение #34
Бандеровец



Имя: Игорь Калинин
Возраст: 51
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1961/2003 «Акула», ГАЗ-21УС '1968/2009 «Мальвина» (осталась в Крыму), ГАЗ-21Р '1968/2010 «Жучок» (оригинал), ГАЗ-22В '1969/2018 «Голубка»
Страна: Украина
Из: Одесса/Крым
Группа: Гл. администраторы
Был(а): 2024.03.28 10:29 (Сегодня)


В общем, машина не самая плохая, но заявленному описанию и цене совершенно не соответствует.


--------------------
Горжусь, что я одессит!
Стыжусь, что я крымчанин…

Слава Украине!
Смерть рашистским оккупантам! А все, кто их поддерживает — будьте прокляты!!!
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Sir Arthur
сообщение 2016.05.21 14:26
Сообщение #35
Участник



Имя: Артур
Возраст: 49
Обращаться на: «ты» или «вы»
Авто: ГАЗ-20, ГАЗ-21, ГАЗ-22
Страна: Украина
Из: Одесса
Группа: Участники*
Был(а): 2024.03.27 18:51 (Вчера)


Интересно было бы узнать у Андрея, какова же на его взгляд реальная ст-ть данного авто, учитывая вышеперечисленное и то, что машина после ДТП. Кстати, а ц с с на ней есть?
Спасибо.


--------------------
Клинические волговоды должны держаться группами! По одному вы пропадете.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Petras
сообщение 2016.05.21 17:34
Сообщение #36
Участник



Имя: Андрей
Возраст: 53
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1960/2016, ГАЗ-24
Страна: Венгрия
Из: Венгрия
Группа: Почётные участники
Был(а): 2023.12.17 17:23


Цитата(Stirlitz @ 2016.05.21 12:22) *

В общем, машина не самая плохая, но заявленному описанию и цене совершенно не соответствует.

Ігор, машина, як проект під реставрацію, навіть дуже хороша.
Але ж ціна таким проектам не 7500, а максимум 3000 - це на мою думку.
Хоча ціна тут - річ другорядна. Суть у тому, що словесний опис власника машини з казками про дєдушку, який дозволяв сідати в машину бабушці лише після того, як вона вдягла змінну обув, а саме тапочки, взагалі не відповідає її стану.
А фотографії, зроблені не просто хитро, а навіть підло, це взагалі щось "тяжело обьяснимое".




Цитата(Sir Arthur @ 2016.05.21 14:26) *

Кстати, а ц с с на ней есть?

Машина випуску середини весни 1961-го року, або ж ohmy.gif "гагаринский выпуск", як написано про неї в тему на форумі "ГАЗ-69":
http://www.gaz-69.com/forum/viewtopic.php?f=86&t=35044

В цей час ц.с.з. уже не було.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Oldmobile
сообщение 2016.05.21 17:43
Сообщение #37
Участник



Имя: Александр
Возраст: 48
Обращаться на: «ты» или «вы»
Авто: в поиске
Страна: Украина
Группа: Участники
Был(а): 2018.07.23 19:43


Посмотрел на 69-м форума - там на одном фото видно, что что-то не так с правым передним крылом. Это Ты Андрей не досмотрел.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Petras
сообщение 2016.05.21 18:12
Сообщение #38
Участник



Имя: Андрей
Возраст: 53
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1960/2016, ГАЗ-24
Страна: Венгрия
Из: Венгрия
Группа: Почётные участники
Был(а): 2023.12.17 17:23


Саша, я багато чого не додивився на фотографіях, тому що розглядав їх поверхнево: все-таки машину продавала старша людина, відома в українських кругах любителів ретромашин, а не якийсь сопляк.
Я в першу чергу робив ставку на його словесний опис.
Хоча погодься: це вже тепер, після розляду машини вживу, легше щось узріти на тих фотографіях - коли знаєш, де і який дефект потрібно шукати на кадрі.
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Hellbomb
сообщение 2016.05.21 22:27
Сообщение #39
Feuer und Flamme



Имя: Олексій
Возраст: 42
Обращаться на: «ты» или «вы»
Авто: ГАЗ-21Р '1968/2008
Страна: Украина
Из: Черкаси
Группа: Участники*
Был(а): 2024.02.29 15:25


Цитата(Petras @ 2016.05.21 18:34) *


Але ж ціна таким проектам не 7500, а максимум 3000 - це на мою думку.
Хоча ціна тут - річ другорядна.


Згоден лише з другим твердженням - що ціна тут річ другорядна. А в першу чергу - головне чесність продавця.

А що машина не була варта 7500 - то з цим не згоден. Тим більше з 3000.

Як же багато любителів купувати за копійки. Андрій Газмен би ту машину на запчастни розробив би, і дорожче продав би. А ви б купували ті запчастини, та ще й нахвалювали б.

Гей, слав"яни, немає народу sad.gif

Андрію, те, що Зимовод намагався тебе надурити - його не красить. Але що та машина варта максимум 3000 - побійся Бога таке говорить. Послухати тебе - то свою "трійку" я маю взагалі подарувати, ще й пордякувати за те, що взяли.


--------------------
Обладание 21-й Волгой еще не делает человека хорошим. (с) Юра "Механик"
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+
Stirlitz
сообщение 2016.05.21 22:44
Сообщение #40
Бандеровец



Имя: Игорь Калинин
Возраст: 51
Обращаться на: «ты»
Авто: ГАЗ-21И '1961/2003 «Акула», ГАЗ-21УС '1968/2009 «Мальвина» (осталась в Крыму), ГАЗ-21Р '1968/2010 «Жучок» (оригинал), ГАЗ-22В '1969/2018 «Голубка»
Страна: Украина
Из: Одесса/Крым
Группа: Гл. администраторы
Был(а): 2024.03.28 10:29 (Сегодня)


Машина стоит столько, сколько за неё можно взять. Если продавец считает возможным назначить такую цену, это его право. Но вот кто её возьмёт за эти деньги — вопрос отдельный. Данный автомобиль продаётся уже больше, чем полгода, и пока что никто его не купил. И дело даже не в нечестности продавца, а в том, что аналогичный автомобиль можно найти и намного дешевле. Насчёт 3 тысяч не знаю, но за 5, я думаю, запросто. Тем более в наши непростые времена, когда мало кто богат, а Волги не так популярны, как когда-то.


--------------------
Горжусь, что я одессит!
Стыжусь, что я крымчанин…

Слава Украине!
Смерть рашистским оккупантам! А все, кто их поддерживает — будьте прокляты!!!
Пользователь в офлайнеКарточка пользователяОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы
+

4 страниц V < 1 2 3 4 >
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 человек читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



Текстовая версия Сейчас: 2024.03.28 21:59