Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: Заміна коробки. Чи можливо не змінюючи куліси?
Международный клуб волговодов GAZ-21.Org > Матчасть (щёлкнуть ТУТ для просмотра тем) > Трансмиссия > Коробка передач
Ylitko
Коротко о питанні/проблемі.
Маю Волгу, з рідною кулісою. І саме рідна куліса мені дуже довподоби.
Але хочу поміня коробку, на щось більш новіше. Звісно можно поставити двигун і коробку від новішої моделі, але тоді кулиса стає напольною, а от цього я не хочу.
Так от питання: чи хтось намагався змінивши коробку залиштти кулісу на кермі?
Скоріш за все що це малореально, але тим не менш, може хто щось подібне чув чи бачив?
Jack
Дорого это. Или автомат от мерса или на родной кататься. Автоматы ставит Игорь Шерман, но прайс кусается- мороки много сильно.
alwert
Неправильно сказано. Мороки много сильно.
Pavel_Bond
Стас, а ЗАЧЕМ? Этот вопрос нужно прежде всего задать себе. ЧТО ты хочешь получить от машины в итоге? Меняя агрегаты на более современные, модернизируя так сказать, но не меняя внешний облик или все же сохранить в оригинальном виде (скажем точнее - максимально близком к оригиналу). Имея в сборе КПП с родным мотором в хорошем рабочем состоянии - не морочь себе голову.
Ylitko
На виході я б хотів отримати машину, ззовні яка б не відрізнялась від оригинала, аби було ззовні все рідне, але в середині "нутрощі" були більш нові.
Були думки ставити від 3110 агрегати, але тоді куліса вже не буде на кермі, а це одна з головних умов.
От і морочу собі голову, як би це реалізувати.
Але проаналізувавше все що знайшов в інеті і по знайомим майстрам, більш починаю схилятись до думки, що варто мудрити з рідними агрегатами (та ж сама можернізація двигуна), аніж міняти щось координально. Не те що б я змінив думку, але одне з найпсротіших і одне з вірних рішень(за умови звісно, що я хочу залишити зовнійшній вигляд як оригинала) .
Это текстовая версия — только основное содержимое. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, нажмите сюда.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.