Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: Москвич 411 земляк
Международный клуб волговодов GAZ-21.Org > Бортжурналы (щёлкнуть ТУТ для просмотра тем)
Spiker2003
Про цей автомобіль мені розповів голова найстарішого ретроклубу Украіни.Ніде в павутині інтернету не було ні інформації про нього, ні об"яв про продаж. Господар авто змінює місце проживання і тому вирішив продати його. По телефону зв"язалися обговорили всі питання і 4-го липня в обід виїхали за нею з моїм другом Ігорем. Нада розповістити, що автомобіль вдруге зареєстрований в 2006 році в моїй області (нові номерні знаки ще жодного разу не ставилися на машину) і в принципі про його існування я знав, так як маю базу даних по 410-х і 411-х нашої області, але перевірити раніше наявність автомобіля не представилося можливим так як він перебував за 200 км. від меня.Негативний досвід розшуку подібних машин у себе в місті, в м.Марганець та м.Кривий Ріг уже був. Номер кузова 1045, номер шасі 1058. За документами колір "бірюза". Машина 1960 випуску. По приїзду на місце ми побачили повністю розібраний під піскоструй 411-й на якому вже були замінені на нові передні та задні крила і обидві задні двері. Вся внутрішність авто була розкладена на подвір"ї .В наявності було багато нових запчастин, плюс додатково ще один передній міст і раздатка. Обидва в напіврозібраному стані. Радує те, що обидва передніх моста з полувісямі.Є звичайно і недоліки (наприклад головка двигуна від Москвич 408 без рідної кришки трамблёра, маслянного насоса і піддону 410-го) але в принципі мене все влаштувало. Тим паче що блок двигуна рідний і на ньому вибито 410 Я далекий від думки що колишній господар здав би його в металобрухт, але в ситуації при виїзді на ПМЖ за кордон могло трапиться й таке. Для його буксирування довелося повозиться трохи з ходовою і буксирним пристроєм, так як з одного боку неможливо було прикріпити буксирувальне ікло. Завантаживши повний кузов ГАЗелі комплектуючих і причепивши машину на жорсткому зчепленні ми поїхали додому. Час повернення додому затягнувся на 4,5 години. Не обійшлося і цього разу без зупинка нас співробітниками ДАІ, але як завжди заради інтересу до буксированного ретроавтомобілю.
Shulc
Под реставрацию то что надо appl0000.gif
Желаю успехов и ждем фоток и подробностей данного процесса biggrin.gif
Боря
Успіхів! Чекаємо у Львові на Гран-прі 2015!
Petras
Сергію, я дуже радий за Тебе!
Машинка дійсно серйозна! appl0000.gif
Spiker2003
Дякую всіх за привітання. Машина мені теж дуже подобається. По моїм підрахункам,в Україні їх збереглося лише п"ять штук. Роботи з нею непочатий край, але це мені і подобається,тим паче що разом з кузовом достався гарний спадок. Саме більше подобаеться збережений рідний блок двигуна з маркуванням 410 а не 407 чи 408. Я раніше думав що це хтось кустарно викарбував индекс двигуна.На мойому М-410 теж на блоці вибито 410. Тепер впевненно завіряю що з завода блоки двигунів маркувалися саме 410 . На жаль мені більше ніхто з власників повнопривідних москвичів не підтвердив наявність такого маркування. А можливо і на счастя. Можливо в мене тільки і збереглися рідні блоки.В кінці кінців я вирішив собі проблему з передніми полувісями на мій 410-й, так як вже рік не міг знайти бодай якісь бувші у використанні полувісі. Як бонус отримав передній міст в зборі з полувісями, ще одну разподільну коробку , чотири нові покришки М-51. Майже весь хром колишній господар зібрав новий,що теж радує.Нові передні та задні ліхтарі,підфарники,колісні ковпаки,півмісяць решітки радіатора, передні та задні крила,задні двері,ущільнювачі дверей на дві машини.
Машина розібрана для проведення кузовних робіт.Її потрібно піскоструїти.Для мене зараз це неможливо за браком коштів.Але вчора мені пощастило виміняти по бартеру великий ресивер(завдовжки 2.2)Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла метри і новісінький компрессор від самоскида Татра 815.Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла Розумію що його одного буде недостатньо.Хто знає яка його потужність?Мене цікавить скільки літрів повітря за хвилину він качає.Можливо потрібно ще один або два таких компрессора для того, щоб війти на потрібну потужність 1м.куб. за хвилину.
Так як на 410-му зберігся рідний мастильний насос,то я відлив пару заготівок кришок такого насоса для 411-го .Матеріал- авіаційний дюралюміній.Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла
Это текстовая версия — только основное содержимое. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, нажмите сюда.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.