Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: Бортжурнал N3: "Акула" в оригіналі
Международный клуб волговодов GAZ-21.Org > Бортжурналы (щёлкнуть ТУТ для просмотра тем)
Petras
Давненько хотів купити машину ІІ-го випуску в стані максимально близькому до оригінального.
Тобто: неварену і щоб у неї збереглося по максимуму заводського пофарбування.
В кінці осені на нашому форумі появилася "Волга" в Луцьку.
Не буду довго описувати поїздку туди і огляд машини.
Одним реченням: це типовий приклад того, коли з фотографій (на яких показані лише позитивні моменти, а про негативні чомусь забуто), складається дійсно хороше враження, а після огляду вживу це враження повністю змінюється…

Десь на Різдво в інтернеті появилися ще одна машина - на цей раз у Харкові. Рік випуску 1960, пробіг біля 67.000 км. Iз самого початку було відчуття - це саме те, що мені потрібно. Потім наступили довгі переговори з власником. Їхати в Харків було занадто далеко, тому я пробував розкрутити продавця на те, щоб він доїхав "Волгою" хоча би до Києва. Тим більше, що я знав - він там частенько буває по власних справах.
І от настав момент: 3 тижні тому в Жулянах прохoдила виставка машин oldcarland, про неї на форумі написано немало. Власник теж хотів приїхати на неї і ми домовилися про зустріч у Києві за один день до виставки.
Після огляду машини і домовленості по дуже сприятливій ціні стало однозначно: беру.
В Києві ми зняли її з обліку, потім бувший власник виписав ген. довіреність на мого ужгородського друга, якого я брав із собою. На цьому тижні в четвер друг "продав" машину моїй жінці - тепер на ній уже номери Закарпатської області. З Києва до Львова машина була перевезена поїздом, а з Львова до Ужгорода їхав уже я.
"ВОЛГА" на дуже хорошому ходу, мотор має хороший тиск маслу, сильну тягу, не димить. Гальма, щеплення, рульова в повному порядку, глушитель ніде не січе, задній міст не виє. Єдина проблема технічного характеру - ричажні амортизатори: передні взагалі не працюють, задні на половину.
Покупкою дуже задоволений, машина має на 80-85% заводську фарбу: я провіряв це спец. пристоєм, який міряє слой фарби.
Ржавчина повністю відсутня, салон дуже гарно зберігся. На фотографіях він має вигляд на момент покупки, але на початку тижня я віддав машину в Ужгороді на хімчистку, результатом якої був просто вражений - сидіння, дверні карти і обшивка даху просто шикарні. Єдина невеличка проблема в салоні - обов"язково потрібно поміняти коврики, але я вже замовив їх.
Також у салоні потрібно поміняти частину пластику. Але ймовірніше всього я поміняю весь, щоб він був однорідним.
Відносно хрому: майже всі запчастини в хорошому стані. Що не дуже гарне: трошки прищаві дверні ручки і олень (маю нові, так що поміняю), лівий вус решітки (нового на жаль не маю), а також є одне невеличке вздуття на лівому кутику заднього бампера.
Відносно кузова: машина мала 3 невеликі пошкодження i на жаль ні одне з цих пофарбувань не було зроблене так, як потрібно - є різниця у відтінках фарби в порівнянні з оригінальною:
1. Низ задньої правої дверки.
2. Та частина заднього лівого крила, яка знaходиться поближче до фонаря.
3. Поміняна кришка багажнику. На рідну кришку щось падало, вона мала сильне пошкодження і її поміняли. На жаль знайшли тоді лише б/у в середньому стані, та ще й від 3-го випуску.
Рідну кришку бувший господар пропонував віддати мені, але я відмовився після огляду фотографії:
http://kepfeltoltes.hu/view/160515/akula_k...ltoltes.hu_.jpg
Її відновити вже неможливо. Слава Богу, ні задня панель, ні щось інше по кузову тоді не пошкодилося.
Що цікаво: я вже роздобув хорошу кришку на 2-ий випуск у ТАКОМУ САМОМУ КОЛЬОРІ, який має машина.

Попередній власник дав весь комплект інструменту і 3 книжки: "Руководство по эксплуатации", тоненьку по годиннику і тоненьку по радіоприймачу, де проштампована і дата продажу машини - липень 1960-го року. Сам день продажу однозначно встановити не можу - там трошки розмитий штамп.

Плани на майбутнє: спочатку відновити амортизатори, пoміняти пластик, а також зробити ревізію стану кузова під крилами. Не думаю, що там виявляться якісь проблеми, але провірити потрібно. А десь через 2 роки зробимо зовнішнє пофарбування, тому що на машині місцями є царапинки, дрібні вм"ятинки і т.д. Та й попередні підфарбовування не дуже вдалі - про це я писав вище.
Хоча більшість людей, які оглядали машину, говорять, що фарбувати її все-таки не потрібно…
Lion
Привіт Андрій! вітаю з покупкою, машина дійсно в нормальному комплетному стані судячи по фото, бажаю удачі у відновленні такої ласточки!
Stirlitz
Ну нарешті! Вітаю!

Цитата(Petras @ 2016.05.15 18:34) *
Хоча більшість людей, які оглядали машину, говорять, що фарбувати її все-таки не потрібно…
Я бы ограничился полировкой кузова и перекраской заднего крыла.

Цитата(Petras @ 2016.05.15 18:34) *
В кінці осені на нашому форумі появилася "Волга" в Луцьку:
http://gaz21.su/index.php?showtopic=18101
Не буду довго описувати поїздку туди і огляд машини.
Одним реченням: це типовий приклад того, коли з фотографій (на яких показані лише позитивні моменти, а про негативні чомусь забуто), складається дійсно хороше враження, а після огляду вживу це враження повністю змінюється…
А что там не так? На вид шикарная машина… wall0000.gif
Боря
Мої вітання! Гарна ласточка!
Наступний раз, як будеш у Львові - маякни, якусь каву вип'єм, чи що…
Tolyan
Она великолепна! Поздравляю с покупкой!
Petras
Дякую всім за позитивні відгуки.

Цитата(Stirlitz @ 2016.05.15 19:23) *

А что там не так? На вид шикарная машина… wall0000.gif

Про розгляд луцької машини навіть згадувати лишній раз не хочу, він приніс мені масу негативних емоцій.
Що було не так? У першу чергу - це стан хрому. На машині був гарний лише передній бампер, yci іншi хромовані деталі в стані від слабенького середнього до поганого.
Все інше розкажу Тобі при нагоді по телефону, щоб не засмічувати свій бортжурнал.



Цитата(Stirlitz @ 2016.05.15 19:23) *

Я бы ограничился полировкой кузова и перекраской заднего крыла.

Кузов уже після поліровки - це зробив попередній власник. Машина після неї була помита лише один раз, так що залишки синьої фарби у вигляді пороху ще залишилися в деяких місцях. Блистить машина добре - це єдине, що можна досягти поліровкою.
Додам фотографію ущільнювача заднього скла - ніде немає навіть натяку на тріщини. Стан усіх інших гумових деталей теж дійсно дуже-дуже хороший на свої роки.
Дончанин
Поздравляю с приобретением. Достойный экземпляр.
Ustrilu
Андрей, поздравляю с покупкой очередной Ласточки! smile.gif drinks.gif
Stirlitz
Сообщения про луцкую Волгу перенесены в тему о её продаже.
Коммандер
Андрій! Вітаю з покупкою. Чудовий автомобіль і потрапив в надійні руки.
Ramshteine
Поздравляю!! Видно в те года качество было на высшем уровне, да и машинку берегли.
Petras
Хлопці, дякую! smile.gif
А Ігорю Дончанину подвійне спасибі - маю на увазі підказку щодо перевезення машини поїздом.
Дончанин
Цитата(Petras @ 2016.05.17 11:17) *

Хлопці, дякую! smile.gif
А Ігорю Дончанину подвійне спасибі - маю на увазі підказку щодо перевезення машини поїздом.

Не за что. Всегда рад помочь drinks.gif
GazMen
Андрюшка - ТЫ молодец appl0000.gif

Рад за твое приобретение.
Надеюсь оно доставит тебе только положительные эмоции…

Насчет недостающих деталей и пластика - поможем, чем можем drinks.gif
Алик
Мої вітання! appl0000.gif
Palёniy
Цитата(Petras @ 2016.05.15 18:34) *

Iз самого початку було відчуття - це саме те, що мені потрібно.


Состояние супер! good.gif Поздравляю с покупкой! hi.gif
Sir Arthur
Искренне поздравляю с достойным приобретением. appl0000.gif
Petras
Дякую всім за вітання.
Додам фотографію салону після хімчистки.
Також зверніть увагу на цікавий матеріал, який на верхній частині торпеди.
Це не кожзам, до якого ми звикли.
Я одного разу читав на якомусь із форумів, що на початку випуску машин 2-го покоління цей матеріал був схожий на той байковий, який на стелі машини і лише пізніше почали класти кожзам.
Але вживу цей матеріал бачу вперше.

Ще одна цікава річ: подивіться болти кріплення радіатора, зверніть увагу на дріт. Ймовірніше всього вони ще ні разу не відкручувалися. А якщо відкручувалися, то машина мала дійсно акуратного власника, який після втручання все повернув на свої місця.
Petras
На днях отримав нові коврики в салон.
І лише після того, як вибрав старі, помітив одну річ: їх поїла моль, яїчка до тепер видно.
Тепер уже є відповідь на запитання, чому стан ковриків був значно гірший, ніж салон у цілому.
Ясно, що зразу же були куплені таблетки, які вбивають моль.
Maxim
Дійсно гарне авто.
Вітаю з придбанням appl0000.gif appl0000.gif appl0000.gif
Petras
Запустив я щось бортжурнал…
За ті 2 роки, що машина в мене, я наїздив 1900 км.
Раз у пів-року їздимо на "пересічку" кордону - це 130 км у 2 боки, заодно і заправляю машину в Україні.
Одного разу їздив у передмістя Будапешту на невеличку зустріч ретромашин.
І час від часу з сім"єю вибираємося кудись недалеко: до тещі, на природу, трохи по місту.
Трошки підремонтували машинку ще восени 2016-го року, а саме:
1. Заміна гальмівних циліндриків у колесах, гальмівних колодок.
2. Заміна втулок стабілізатора і відбійників передньоі підвіски.
3. Прокачка амортизаторів.
4. Заміна сальників заднього моста.
5. Заміна руля, тому що старий уже був потрісканий.

Ось декілька фотографій, які я недавно робив.
Gazik
Гарнюня!!!
Ustrilu
Набор инстументов по фэншую, да и седушки с картами дверей в масть. appl0000.gif appl0000.gif
Андрей, сиденья хоть немного - получилось очистить?…
Petras
Сидіння і дверні карти відмилиша непогано.
Ustrilu
Цитата(Petras @ 2018.06.01 12:47) *

Сидіння і дверні карти відмилиша непогано.


Да, они прям как с завода! kozak.gif
Petras
Дуже давно не писав сюди нічого.
За 3,5 роки, відколи машина в мене, я наїздив 2690 км.
Тепер пробіг у машини 70.100 км.
В цьому році був запрошений у місто Дебрецен на зліт машин соціалістичного виробництва.
Алик
appl0000.gif appl0000.gif
Это текстовая версия — только основное содержимое. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, нажмите сюда.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.