Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: Ще одна ласточка
Международный клуб волговодов GAZ-21.Org > Бортжурналы (щёлкнуть ТУТ для просмотра тем)
Страницы: 1, 2, 3, 4
Боря
Позавчора притащив собі ось таке щастя:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла
Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла
Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла
На вигляд може й не дуже, але чомусь вона мені сподобалась. Сам не знаю чому. Буває так.
Позавчора поміняв помпу, капала, викинув фільтр грубої очистки, поставив перехідник під повнопоточний. Ну і фільтр звичайно вкрутив.
А сьогодні трохи поморочила мені голову. Ледве прочистив трубку від бензобака до бензонасоса. І стальний дріт туди пхав, і бензини туди шприцом залив, а воно не йде і все тут. Взяв компресор, в одну сторону ніяк, а в другу таки прорвало.
Завів двигун, хвилин з 5 попрацював і заглох. Заводжу - хватає і тут же глохне. Беру тестер, на катушці 9в. Занявся дротами. Поприпаював дротики до запобіжників, попідтягував гвинтики. Трошки стало краще, але десь майже півтора вольта на замку падає. Пробую заводити - те саме. Поставив свій старий карбюратор - те саме. А потім раз - і завелась. Підрегулював холстий, заглушив. А в гараж прийшлось заїхати стартером. Трошки туговатий початок. Продовження буде в четвер.
Shulc
Поздравляю!!! По кузову вроде отличный вариант, ну остальное уже потихоньку можно привести в порядок))) Успехов в работе!
Lion
Ну що не кажи а на вигляд ця краща хотя любиміша завжди залишиться своя, удачі Боря, хороший екземпляр.
Stirlitz
Поздоровляю!
Shtabs
Только я вот не понял, а что за "левая" табличка под капотом без графы про год выпуска?
Дончанин
Поздравляю с приобретением.
Ustrilu
Цитата(Дончанин @ 2017.08.15 7:36) *

Поздравляю с приобретением.


Да, уж… две - лучше чем одна, хотя Р-ку можно было бы найти и более весёлую - всё зависит от средств, и региона с которого надо ещё её красивую и пригнать, а до этого потратить денюжков на поездку и смотрины. biggrin.gif А если весьма неплохая подвернулась по месту, да ещё и за приемлемые деньги - от чегож не взять? Всё равно какую ни возьми, в пределах 1000 баксов - всё равно нужно доводить до ума с последующей покраской. В общем поздравляю! drinks.gif drinks.gif
Боря
Всім дякую за вітаня!
Цитата(Shtabs @ 2017.08.14 23:14) *

Только я вот не понял, а что за "левая" табличка под капотом без графы про год выпуска?

Не знаю, яку дали, таку й взяв biggrin.gif
А таблички в різні роки різні були:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Боря
Появилось два вільних дні, провів з ласточкою.
Позавчора зранку поміняв котушку, розібрав, промив-почистив-продув карбюратор і невідомо скільки би я ще з нею промордувався, якби ненароком не захотілось мені відкрутити зливну пробку бензобака. Відкрутив, а воно капає. Штурхнув туди трісочкою - потекло. Бруду було не дуже багато, а саме цікаве те, що там було грам 700-800 води. Чи то за ті роки конденсату стільки назбиралось, чи хтось може на воду хотів двигун перевести biggrin.gif
Ще встиг перебрати гальма на трьох колесах, попередній власник два роки тому перевів її на Дот, відповідно поміняв всі манжети і сальники, але або він погано промив систему, або передні гальмівні шланги неякісні попались, але вони були практично непрохідні. На лівому передньому підшипник мені не сподобався - поміняв. Сальники теж. Виявив, що шкворні теж треба робити, люфт досить замітний.
Щось помалу робота йде. Хотілось би швидше.
Shtabs
Цитата
А таблички в різні роки різні були:

Ты не поверишь, я знаю, что они были разные. smile.gif Но вот твоя машина по виду должна быть с годом на табличке или это был кузов на сборку?

В техпаспорте какой год написан?
Боря
Цитата(Shtabs @ 2017.08.18 20:44) *

В техпаспорте какой год написан?

1968, подивився тут і ще тут і тут, все ніби сходиться. Чи я щось не розумію?
Shtabs
Цитата(Боря @ 2017.08.19 10:17) *

1968, подивився тут і ще тут і тут, все ніби сходиться. Чи я щось не розумію?

Все сходится, т.е. по моим наблюдениям на табличке не было года выпуска на машинах, что собирались НЕ на ГАЗе на базе готовых кузовов, к примеру 1-й комплектности.
Gazik
Поздравляю!!! Буде ще бігать!!! а табличка ставилась с 1968-1971 год и на ранних 24-х тоже часто встречаеться (по сайтам продаж авто можно посмотреть).

http://techplate.narod.ru/1/avto/GAZ/gaz.htm

Фото таблички авто 1968 годаНажмите для просмотра прикрепленного файла

Фото таблички ГАЗ-24 1971 годаНажмите для просмотра прикрепленного файла

https://auto.ria.com/auto_gaz_24_18257235.html

А лучше спросить у наших форумчан у кого машины выпущены в период с 1968-1970, ну или у кого 24-ка с 1970-1971 год какие у них таблички. Вот к примеру у Штирлица вроде Р-ка 1968 года, да и УС-1968 может фото таблички осталась.
Боря
Дякую! Теж надіюсь, що ще трошки побігає! smile.gif
Майже перебрав гальма, ще в одному колесі манжети лишилось поміняти. Передні шланги були зовсім непрохідні, гальмувала тільки задніми. Поміняв передні шланги, якраз останні два зі старих запасів, поставив нові колодки. Почав розбиратись з електрикою, з проводкою ніби все в порядку, закис правий передній поворотник, треба буде патрон поміняти. Планую в четвер продовжити.
Hellbomb
Цитата(Gazik @ 2017.08.22 10:59) *

Поздравляю!!! Буде ще бігать!!! а табличка ставилась с 1968-1971 год и на ранних 24-х тоже часто встречаеться (по сайтам продаж авто можно посмотреть).

http://techplate.narod.ru/1/avto/GAZ/gaz.htm

Фото таблички авто 1968 годаНажмите для просмотра прикрепленного файла

Фото таблички ГАЗ-24 1971 годаНажмите для просмотра прикрепленного файла

https://auto.ria.com/auto_gaz_24_18257235.html

А лучше спросить у наших форумчан у кого машины выпущены в период с 1968-1970, ну или у кого 24-ка с 1970-1971 год какие у н
их таблички. Вот к примеру у Штирлица вроде Р-ка 1968 года, да и УС-1968 может фото таблички осталась.


У меня машина 1968 года. Года выпуска там нет. Его перестали бить в 1967 году. Я этим моментом уже давно интересовался.
Gazik
Спасибо за уточнение значит будем считать что год выпуска перестали бить на табличках авто с 1967-1971,
Hellbomb
Цитата(Gazik @ 2017.08.31 15:55) *

Спасибо за уточнение значит будем считать что год выпуска перестали бить на табличках авто с 1967-1971,

Честно говоря, я не знаю, на всех ли машинах 67-го года не было на табличке года. Возможно, на машинах начала 1967 он и был.
Gazik
Цитата(Hellbomb @ 2017.08.31 16:01) *

Честно говоря, я не знаю, на всех ли машинах 67-го года не было на табличке года. Возможно, на машинах начала 1967 он и был.


Согласен с Вами полностью возможно это изменение произошло в конце года, Нужно что бы отозвались владельцы автомобилей 1967 года как начала года так и конца.
Hellbomb
Цитата(Gazik @ 2017.08.31 16:52) *

Согласен с Вами полностью возможно это изменение произошло в конце года, Нужно что бы отозвались владельцы автомобилей 1967 года как начала года так и конца.


Кстати, немного не по теме: где-то к 1968 году на ГАЗ-21С исчезли хромированные стрелы с крыльев. На 21УС оставались до самого конца выпуска.
Боря
Щось помалу справи рухаються. Відшкрябав багажник, трошки побризкав грунтом:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла
В понеділок планую продовжити.
Серед приданого до ласточки були пошиті, але недороблені дверні карти:
Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла
Shulc
кузов хорошо сохранился!!!
судя по лишним отверстиям в полу раньше стояли ремни? может она люксовой была?
Боря
Цитата(Shulc @ 2017.09.13 22:42) *

судя по лишним отверстиям в полу раньше стояли ремни? может она люксовой была?

Мається на увазі по три отвори підряд біля стойок? Не знаю для чого вони, але всі вони були закриті гумовими пробочками.

Gazik
Да!!! Это крепление для ремней, вероятнее всего машинка экспортная!!! Нажмите для просмотра прикрепленного файла Можно побольше фоток и размеры размещения и диаметры, хочу в будующем хочу поставить ремни Нажмите для просмотра прикрепленного файла А вот интересно, что отверстий нет в задней балке у меня на машине есть, там пыль собирается часто))))
Боря
В задній балці мається на увазі де?
Люди добрі, підкажіть буль-ласка, як боротися з цією заразою*
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Дрелька з ціткою тільки розмазує, болгарка теж, невже тільки шпателем? В деяких місцях легко відскакує, а в деяких тримається капітально.
Gazik
Ость тут в мене є отвори там де у Вас виштамповка.
А щодо "зарази" так само шпатлем тру, дрелька розмазує по кузову, розчинники не беруть, ще та нафтова гидода, так що крім шпатля вихід я поки, що не знайшов(((((. Хоча десь читав що пришвидшити процес можно нагріваючи мастику будівельним феном, а потім зішкрябати шпатлем, проте в мене фена не має ось и тру як завжди.
Боря
Цитата(Gazik @ 2017.09.14 10:59) *

вероятнее всего машинка экспортная!!!

Сумніваюсь, бо номер кузова на телевізорі.
Пробував трохи феном гріти - толку мало. Сильно гріти не можу, бо прийдеться ще й знизу переробляти.
Lion
Борис а для чого все віддирати до металу? там де дорбе тримається залиш а що відстає то в любому випадку треба зачищати, так, ця заводська безшумка ще та зараза biggrin.gif удачі!
Боря
Цитата(Lion @ 2017.09.14 22:49) *

Борис а для чого все віддирати до металу?

Та мені вже лізуть ці грішні думки, АЛЕ! Те, що сьогодні тримається добре, через кілька років може вже триматись не добре - конденсат, корозія…
Stirlitz
Підтримую Тараса. Немає сенсу усе знімати.
Shtabs
Цитата(Stirlitz @ 2017.09.14 23:22) *

Підтримую Тараса. Немає сенсу усе знімати.

Я тоже после 30 лет эксплуатации снимаю только то, что снимается, а то, что размазывается только приветствую.

Снимая все до металла вы снимаете слой от фосфатирования - все кузова 21-х проходили через ванну фосфатирования. Забыли?
Ustrilu
Цитата
Снимая все до металла вы снимаете слой от фосфатирования - все кузова 21-х проходили через ванну фосфатирования


Полдня вспоминал как эта процедура обзывается, чёт начали сыпаться с памяти и имена существительные… biggrin.gif

Правильно Штабс сакцентировал внимание на фосфатацию! Это практически, как кузов из оцинковки - пока не будет удара( вмятины), прочих мехенических повреждений, как то шкрябанье гравием по днищу- коррозия сама по себе не начнётся… ну, разве что , уж очень много соли и пр. химии на дорогах. laugh.gif
Hellbomb
Цитата(Боря @ 2017.09.14 22:23) *

Сумніваюсь, бо номер кузова на телевізорі.
Пробував трохи феном гріти - толку мало. Сильно гріти не можу, бо прийдеться ще й знизу переробляти.


Даремно. Мені в 2008 році трапилася 21Р с написом "Совавтоэкспорт" чи якось так на табличці. За словами власника, привіз її з НДР. До речі, це був єдиний раз за все моє життя випадок, коли вдалося поспілкуватися з першим і єдиним власником 21-шої Волги. Був ще подібний випадок з 402 москвичем.
Боря
Даремно сумніватись, чи даремно гріти? smile.gif
Ладно, вговорили ви мене, трошки зарази лишаю biggrin.gif
Нажмите для просмотра прикрепленного файла Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Хоча якби все не віддирав, цього би не виявив:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла Нажмите для просмотра прикрепленного файла
А на рахунок того, що це рідна обезшумка, я дуже сумніваюсь, особливо дивлячись сюди:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
По перше, занадто халтурно нанесено, по друге, щось мені мало віриться, що на заводі могли спочатку приктутити блок живлення приймача, а потім згадали, що машину треба обезшумити.
Gazik
Ото і я так відшукав, скриті дірки у кузові((((. Дід свого часу обробив суріком а потім мастикою, так от сурік хоча і судовий (дід на судобудівному заводі працював, проте доволі погану було снежирено поверхню), і виникло таке чудо, метал покрили суріком (мав вїстися в метал проте не вївся(( от там іржа і почала їсти), а зверху його укрили мастикою, з низу дивишься наче нормально, а с багажника наче якісь лахміття, дрючком чи викруткою ткнеш і опа дірка вишрябаеш а там діра на 5см а з низу наче все внормі бо тримаеться лише на мастиці ohmy.gif huh.gif

Ще таке питання Боря я так розумію Ти счищаешь ту гидоту, потім снежирюеш поверхну, (яким розчинником?) потім отой (Novol Protect 340 Реактивний грунт Washprimer 1+1), ну а на останок вже акриловий грунт (білий? який саме? 1компонентний чи 2компонентний), ну а потім антігравій чи мастику. Заздалегіть якую за відповідь, адже цікавить який захистний пиріг Ти готуєш
Боря
Цитата(Gazik @ 2017.09.18 13:08) *

Ще таке питання Боря я так розумію Ти счищаешь ту гидоту, потім снежирюеш поверхну, (яким розчинником?) потім отой (Novol Protect 340 Реактивний грунт Washprimer 1+1), ну а на останок вже акриловий грунт (білий? який саме? 1компонентний чи 2компонентний), ну а потім антігравій чи мастику. Заздалегіть якую за відповідь, адже цікавить який захистний пиріг Ти готуєш

Приблизно такий пиріг планується ззовні, а на підлогу в салоні я використав поверх реактивного такий: https://27.ua/ua/shop/gruntovka-antikorrozi…bilack-1kg.html
просто валялась неповна банка в гаражі, жалко було викинути. А в розчинниках я не гурман, був 650, ним і обезжирював. Якщо хтось проведе коротенький лікбез по розчинниках, буду вдячний! Хоча мені здається, що більше увагу треба звертати на виробника, а не на марку.
Процес потихеньку йде:
Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла
Не знаю, чи толк буде великий, чи маленький, вреда надіюсь не буде smile.gif
Gazik
До волі гарно виходить!!! ото блискуче то я так розумію шумоізоляція (віброізоляція), а поверх сміре то термоізоляція, а зверху шви ти алюмінієвим скотчем будеш перекривати?
Боря

Цитата(Gazik @ 2017.09.20 11:02) *

алюмінієвим скотчем будеш перекривати?

Ой не знаю чим, але чимось перекрити треба, ще войлоку шар хочу дати.
Shtabs
Цитата
А в розчинниках я не гурман, був 650, ним і обезжирював.

Растворитель для краски не может обезжиривать ввиду его химического состава. Для обезжиривания применяются обезжириватели. smile.gif В интернете все есть - даже не вижу смысла начинать полуизбитую тему.

Большинство моих знакомых маляров (я в том числе) пользуются обезжиривателем "DХ-30" :

Изображение
http://www.flip.com.ua/maskirovka-i-podgot…i/duxone-dx-30/
Боря
Дякую!
Відкрив посилання, а там пише: "Обезжириватель DX-30 торговой марки Duxone является смесью растворителей" smile.gif
Ладно, поки не буду собі тим голову забивати, а як дійде до малярки, тоді куплю обезжирювач, може в тому щось і є.
March
Газ 21Р-1970 год выпуска.На табличке год выпуска не указан.
Боря
Потихеньку рухаємось вперед. Спиляв голову. Знов вагався, на скільки пиляти. Минулого разу пиляв на 4мм, але після пригоди зі старушкою, коли поламалось сідло і пішов на пенсію цілий двигун довго вагався, лізли в голову думки, що забагато. Сказав спиляти 3.5, але не то хлопці трішечки перестарались, не то вона вже шліфована була, вийшло 94,35. В крайньому на одну шліфовку в запасі буде більше. Позавчора зібрав Нажмите для просмотра прикрепленного файла
а вчора перед чергуванням вже й завів. Правда радіатор пічки коли витягував і вставляв трішечки пошкодив, запаяв, завтра попробую.
Не вдалось мені відкрутити пробочку для краника пічки, Нажмите для просмотра прикрепленного файла
спочатку трохи розстроївся, але знайшов в хламі якийсь старий танчик приліпив його. Може так і краще буде.
На спідометрі було чуть більше 90, трошки побавився і зробив так: smile.gif

Нажмите для просмотра прикрепленного файла
До речі, коли міняв трос спідометра, бо був пошкоджений, виявив, що в місці з'єднання зі спідометром була проволчка і пломба. Навіть не знав, що їх пломбували.
Боря
Накрився мій фотік, мобілкою щось паскудно виходить:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Вчора балон перекинув з старушки, нову трубку проклав.
Hellbomb
Цитата(Shtabs @ 2017.09.20 22:12) *

Растворитель для краски не может обезжиривать ввиду его химического состава. Для обезжиривания применяются обезжириватели. smile.gif В интернете все есть - даже не вижу смысла начинать полуизбитую тему.




Виктор, ну просто праздник какой то ты для меня делаешь smile.gif

Видать, производитель его не знает обо всем этом и рекомендует для обезжиривания. https://www.dcpt.ru/primenenie-r-650-ximich…-rastvoritelya/


Кстати, запах этого 650-го необычайно вонюч: пахнет ацетоном и, одновременно, стоячими носками студента в общаге. Плюс ко всему он еще и летучий: открытая бутылка его заванивает гараж мгновенно, надежно и надолго 04000000.gif
Shtabs
Цитата
Виктор, ну просто праздник какой то ты для меня делаешь smile.gif

Видать, производитель его не знает обо всем этом и рекомендует для обезжиривания. https://www.dcpt.ru/primenenie-r-650-ximich…-rastvoritelya/

Я думал ты чему-то хочешь научиться в жизни, а ты заделался тупочитающим на заборе буквы и в пионерском интернете.
Хай Боря меня простит за срач, на который ты провоцируешь, но не оставляешь возможности промолчать.
Действительно Р650, бензин, уайт-спирит использовали при совке да и сейчас для предварительной очистки когда под рукой в натуре ничего нет, начиная с денег.
Для полного и качественного обезжиривания уважающий себя и свою работу маляр таким говном пользоваться не будет. Я не химик и не очень большой специалист в этой области, но стараюсь всегда общаться с людьми-профессионалами в своей области и выяснять подобные нюансы.
Тебе не нравится мой ответ? Тебе нравится обезжиривать бензином ?- на здоровье, а я просто делюсь современной информацией. Ты же себя ведешь в последнее время, как обиженный и забитый колхозник из даунбаса.

http://www.myavto.net/materialy-dlya-pokra…-pokraskoy.html
Hellbomb
Виктор, рекомендую тебе вчитываться и вдумываться в содержание статей, пруфы на которые ты даешь в качестве докзательства своей правоты. Прежде, чем с уверенностью в голосе сказать оппоненту "ты дурак".

В статье по твоей же ссылке написано :

"1. Обезжириватель (антисиликон) на основе органических растворителей (химический). Они быстро и эффективно удаляют загрязнения с детали, металла и любых других поверхностях, масла, жиры, силикон и т.д. Такой обезжириватель можно назвать «универсальный». Это хороший продукт для очистки ремонтируемой поверхности перед покраской деталей автомобиля."

Растворитель 650 и сделан на основе ацетона (который и есть хороший органический растворитель.

Далее: ты написал, что растворитель 650 не способен обезжиривать вследствие его состава. Я же тебе дал пруф, что производитель (не продавец!) рекомендует его, как обезжириватель.

Потом ты пытаешься нацти отговорку. . Говоря, что этим-де в совке пользовались для обезжиривания. А сейчас есть средства лучше.

Так вот - если бы ты написал изначально что-либо в духе "этими вещами пользовалисбь для обезжиривания давно, а сейчас есть более прогрессивные средства" - я бы и слова тебе не сказал.

Но ты написал совершенно другое - а именно, что вследствие своего состава этот растворитель обезжиривать неспособен. Что в корне неверно. smile.gif

Виктор, "неспособен обезжиривать" и "есть обезжириватели лучше" (насколько лучше - это вопрос, кстати) - две большие разницы.

А так то да - 650й в качестве обезжиривателя - способен превратить покрасочную камеру в газовую. 04000000.gif
Боря
Їдем далі. Думав їздити на старушці, а цю потихеньку робити, але не вийшло. Так сталось, що приблизно місяць тому прийшлось мені повністю пересісти на нову машинку, то я зараз на ній і їзджу, і дуже потихеньку її рухаю вперед. В кінці жовтня з'їзив на ній в Закарпання, звичайно не без пригод. Точніше пригода тільки одна - від'їхавши кілометрів зі сто від Львова, замітив, що практично одночасно впала температура і тиск масла. Спинив машину, рівень масла десь на сантиметр впав, то я собі подумав, що скорше всього щось з електрикою, бо ті два датчики живляться по одному дротику, списав на поганий контакт. Але помилився. В температурі був винен термостат, а масло таки втікло через технологічний отвір біля трамблёра, який заглушений маленькою пробочкою, ось ця пробочка взяла й відкрутилась і згубилась. До того всього виявилось, що в мене був щуп від 24-ї, мітки з нашою не співпадають, в результаті чого я проїхав біль 300 км в режимі масляного голодання. Провірив компресію - від 11 до 11.5, хочеться надіятись, що кільця витримали.
Гбо переставив, редуктор взяв новий. Розхід замітно більший, ніж в старушки, будем розбиратись.
Відпіскоструєні і помальовані порошком диски:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла
Два вже на машині.
Боря
Трошки пофоткав. Редуктор поставив сюди, може кому сподобається такий варіант:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла
Додаткова помпочка стала замість фто:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Балка в мене вже маслом не змащується smile.gif
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
поставив електричного китайця:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Жалюзі в мене здається не рідні, думаю, як то до них штатний трос причепити:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
І в воздуховоді теж здається чогось не вистачає, чи так і має бути?
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Кермо помалював бюджетно:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла
Боря
Думав обійтись штатною пічкою, але щось не виходить. Трошки похолодало в нас і сьогодні прийшлось трошки вдосконалити свою ласточку:
Нажмите для просмотра прикрепленного файла Нажмите для просмотра прикрепленного файлаНажмите для просмотра прикрепленного файла
Заодно і ШИМ-регулятор обертів поставив, так, як було на старушці.
Gazik
А як веде себе вдосконалення бензонасосу,(заміна на електричний) і чим данна заміна викликана? а також Борис від чого це такий дивний електродвигун равлика пічки, і як він в порівнянні з заводським? З вдосконаленням Ви МОЛОДЕЦ!!! good.gif
Это текстовая версия — только основное содержимое. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, нажмите сюда.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.