Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: Ноутбук Hp за 500 грн
Международный клуб волговодов GAZ-21.Org > Купля, продажа, услуги, цены (щёлкнуть ТУТ для просмотра тем) > Продам > Разное
Hellbomb
Є в наявності напівробочий ноут HP Pavilion dv5246eu. Залишився, свого часу, "у спадщину"

З недоліків - явно чиїсь криві рученята у ньому побували, бо зібраний криво, верхня панель трохи "пузом". Акумулятор "дохлий", тарабанить кулер. ДВД-привід читає поганенько (спробував поставити цікавости ради операціонку - стала лише з одного з трьох дисків).

Проте, вінчестер (Fujitsu 100 ГБ IDE) у доброму стані. Двічі прогнав MHDD - не знайшло жодного "беда" чи блока з часом відгуку більше 50 мс.

Пам"ять 2х512 ДДР333. Поганяв мемтестом півтори години, проблем знайдено не було.

"Камінь" - AMD Turion 1800MHz.

Матриця без "полосок", битих пікселів та іншої фігні. Артефактів зображення також помічено не було.

Хочу цього ноута продати (може, кому треба на запчастини тощо).


PS Разом з ноутом - рідний його блок живлення на 65 ват. (Дивися в інеті - новий блок такого плану коштує сам по собі у межах 200 грн).


Займатися заміною кулера та ДВД-шника мені не хочеться. Бо цей аппарат мені, власне, непотрібен.


Прошу 500 грн. Торгуватися ніхто не забороняє smile.gif


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Hellbomb
Ноут временно забронирован.
Hellbomb
Ноут продан.
Это текстовая версия — только основное содержимое. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, нажмите сюда.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.