Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: Щось з паливною системою, не можу встановити
Международный клуб волговодов GAZ-21.Org > Матчасть (щёлкнуть ТУТ для просмотра тем) > Двигатель > Питание
Святослав
Останнім часом педаль газа почала западатися, якшо різко натиснути, а більше газу піднажати, то машина дьоргається.
Я думав, що вирішив проблему: перевірив свічки, поміняв, відрегулбвали мені клапани, трамбльор змазали і відлаштували, в мене був якийсь перероблений повітряний фільтр - то поміняв на такий, як має бути, і все одно не так…
Що ж може бути?
А ще не знаю - я поставив бензиновий фільтр такий прозорий і думаю - може бензонасос не може качати нормально через фільтр і відстійник - може тогог фільтра і не треба.
Хтось щось порадить?
RomanW
А до цих, останніх змін такого не було?!
Якщо ні, тоді:
- перевір чи правільно ти поставив додатковий паливний фільтр!
На ньому є стрілочка- вказує напрямок "до карбюратора"! biggrin.gif
- якщо до цього не іздив, то той фільтр міг забитися дуже швидко - бензин зараз поганенький, та й бак ти навряд чи мив! І відстойник штатного фільтру помий!
- перевір чи гарно качає бензонасос від руки.
- а повітряний фільтр чистий?!
- спробуй відрегулювати рівень збагачення паливної суміши в карбюраторі, при заведеній машині покрути туди-сюди, на пів оберта-оберт, повітряний жикльор, прогазовуючи на обох нових положеннях.

Додатковий, прозорий паливний фільтр ОБОВЯЗКОВО потрібен!!!
До речі, сам фільтр перевір, може бракований, зніми та спробуй через нього добре подути! wink.gif
Святослав
Щодо стрілки на фільтрі - то я вже не зовсім такий лось, хоч всяке буває - помилитися реально, але в мене там все ок. Просто мені порадили його забрати бо можливо бензонасос не справляється, але я вже раніше їздив з таким фільтром. бензонасос новий, ніби качає суперово.
От ще залишається : помити відстойник і дійсно!!! - фільтр мені поставили бушний і я навіть не заглянув чи він чистий, тоже пеервірю.
Ы фільтр треба глянути чи добре продуває.
Але от в чому штука: в мене машина почала дьоргатися і клапанки почали стукати і оборотів не набирала - я до майстра поїхав - до моториста - він все що міг виправив, а вона менше, але все одно дьоргається.
То значить несправне щось до чого не подивився майстер.
Aleze
Не потрібно прозорий фільтр зовсім забирати і не може через нього погано бензонасос працювати! В мене був бак переварений, через рік пішла ржавчина (поки бак не поміняли), так я тоді часто прозорі фільтри міняла і поставила їх два - перед бензовідстійником і перед карбюратором. І нормально бензонасос працював.
А повітряний фільтр взагалі можна зняти, поки не вирішиться проблема.
А що означає "педаль газу почала западатися"?. Не відходить назад після нажимання на неї? Тоді можна ще пружину добавити (в мене таке було). Підніми капот, нехай хтось погазує, придивишся і зрозумієш, де пружину приладнати. smile.gif
Pulsar
Дивись карбюратор. Можливо забився жикльор, почисти контакти в трамбльорі. Якщо не поможе поміняй кришку трамбльора і бігунок.
Святослав
Карб чистий точно, трамбльор перевірений і тим більше він ще новий - навіть півроку нема, от халепа - не можу причину визначити.
Хіба, може знов прискорювач не працює, якщо може забився знов - але щось дивно.
Алена
Машина тупит при нажатии на газ? Сначала провал оборотов (почти глохнет) и "пукает"… Открывается дроссельная заслонка и мощный поток холодного воздуха летит в коллектор, дополнительно охлаждаясь в узких местах карба (согласно правилу буравчика)). В холодном воздухе не успевает испариться бензин и топливно-воздушная смесь получается не та, что надо для нормальной работы двигателя, с крупными каплями бензина.
Устрой подогрев воздуха на входе в фильтр- должно помочь… Если всё в порядке, конечно.smile.gif
Мистер Слава243
Опять Алёна мне волосы драть будет)
Jon
А какой карб стоит?
Ник
Може повітря через прокладки карбюратора підсосувати. Перевір.
Спробуй побавитись з підсосом (повітряна заслонка). Який карб?
МеханиК
Если дергается машина, то у вас может быть все начиная от сцепления, карданного вала, заднего редуктора и полуосей вместе взятых. Если просаживаються обороты то в самом баке на трубке топливозабора стоит еще один сетчатый фильтр. Бак вскрывал? Если клинит педаль газа, то может клинить в карбе заслонка.
Для того, чтобы получить корректный ответ, нужно написать корректный вопрос. Как ведет себя машина на холодном, прогретом, двигателе на холостом ходе, с выжатым сцеплением, на ходу под нагрузкой и накатом, с выключенным сцеплением. А так какой вопрос таков и ответ 04000000.gif
Retromehanik +1
"Западает" педаль - ищи в приводе, это механика, а остальное… очень похоже на насос- ускоритель, или песчинку внутри. Можно отсоединить привод и проверить вручную.
ADK-XXI С-Пб
+1 ретромеханику.
Если я правильно понял, что провал при резком нажатии на акселератор.

2 Алена. При чем тут штопор? Долго думал.
Святослав
От за суботу сяду зі всіма вашими порадами біля машини, порозпускаю трохи соплі, а потім візьмуся все по одному перевіряти. От, як тільки зремонтуюсь - то напишу! Дякую всім.
Pulsar
Уже виявив причину?
Святослав
От нарешті зробив, але все ще не все:
1. Трамбльор, майстер, який регулював клапани, змастив і залив контакти маслом!!! Також він же виставив запалювання задуже раннє.
2. Не знаю як і чому - але хтось ліз до мого карба - певно, коли я на станції машину лишив, і відповідно жикльор один був розкручений, друга камера відкривалася на половину, і що найголовніше - поплавок занизько - малий рівень бензи був - шось мені дуже дивно - бо таке враження, що за ніч стояння на СТО мені поміняли карб, хоч тих людей я дуже добре знаю - завжди в них ремонтуюся.
Все ніби виправили - лишилось свічки поміняти, бо шось підтроює двигун, а так ніби супер - щойно проїхався по прямій ділянці - то валить так шо аж приємно!

Дякую всім за поради!
МеханиК
Про поплавок и троение движка после ремонта просто супер. Можно сказать цимес всего ремонта smile.gif
RomanW
От як добре, коли стільки народу і кожен має думку! 04000000.gif

Якщо свічки не старі, то не поспішай їх міняти - працюють і нехай, а от дроти від трамблёру перевір!
Краще поміняй! А свічки просто викрути та перевір, чи не брудні і який зазор!

Я щодо стрілки на фільтрі, то я сам якось поспішав і геть про неї забувся - поставив фільтр навпаки! biggrin.gif
Святослав
Я ще не такі помилки робив - а свічки закіптявілі і вже не нові - чистити вже не буду - то не так дорого - поставлю нові.
RomanW
Обовязково перевір, а краще поміняй дроти до свічок, та й головний - до катушки теж!
Святослав
Все. Ніби завершив. Поміняв свічки - дроти до них ніби нормальні, але й то не все - порадили мені залити 92-ий, замість 80го - не знаю наскільки то краще, але мені подобається, як поводиться тепер моя машинка.
Retromehanik +1
92- только если форсировал, а просто так - ни к чему.
МеханиК
Особенно будет хорошо если словишь детонацию и развалишь пальцы и вкладыши.
Святослав
Так в мене ж все таки мотор віжд 24 -10, то не знаю, а може хоч на половину - бо бензина шось таке гавно, шо враження, ніби в 76 є тільки 66.
ADK-XXI С-Пб
Задавая изначально вопрос, было бы разумно указать про какое конкретно оборудование идет разговор. Тип двигателя, если он не штатный, модель карбюратора и т.д.
Может и машина не 21я?
Это текстовая версия — только основное содержимое. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, нажмите сюда.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.