сьогодні повернувся з Луцьк - то ніби не 21 ою, просто сів з другом по дорозі, заїжджали в Радивилів, про який вже раніше писав "Ник" у темі "Поездка Ровно-Львов-Волынь ".
дійсно на звалищі металу є 21а, одна , вже порізана, кажуть шо привозять їх туди часто. з тої шо є ше можна дещо взяти.
про ціни - я взяв фару, повороти з жовтими скельцями ( на 4+), стопи ( на 4) і за то заплатив 60 грн. стопи і повороти робочі, до 3го випуску. - здається то дешево.

там лишилося ше скло, і лобове і бокові якісь валялися, але основне - бампери - пеед і задні до 1го чи 2 гого по 70 грн, думаю дав би і по 50, але стан не дуже, також панельприладів в гарному стані, за моїми оцінками десь на 4, тільки помальована вручну - треба перемальовувати, весь передній міст в зборі - навіть в досить доброму стані тяги і все решта - ше їздити можна спокійно… і ше багато різного

я обмінявся з ними контактами - то буду надзвонювати - бо я й грошей толком не мав.

але все ж там дешево і якшо шось мені буде відомо то напишу!!!

зараз спеціально їхати не варто, але якшо б привезли наступні 21і - то точно поїду!