Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия: Проблема з контактним трамблёром і свічками
Международный клуб волговодов GAZ-21.Org > Матчасть (щёлкнуть ТУТ для просмотра тем) > Двигатель > Зажигание
Energetic
1. Купив новий корпус трамблёра, бо в старому був люфт кулачка; на новий корпус незалазить кришка, якийсь брак чи шо…, чи можна її чуть наждачкою стесати, чи ліпше стесати стінку корпуса трамбльора?
2. Проблема зі свічками-коли встановлюю нові свічки- то їх хватає на 2-3 рази завести і прогріти мотор- потім починаються перебої… і доходить до того шо ніяка свічка іскри не дає. Чим можна змити нагар з ізолятора і відновити свічку? Може проблема появи нагару в тому шо мотор ше ніразу під нагрузкою не працював?… бо він тільки після капіталки і я ше не виїжджав.
Stirlitz
Может, у тебя крышка 21-я, низкая, а трамблёр от ГАЗ-24, УАЗ, для него нужна высокая крышка.
Energetic
Трамбльор 119 Б і новий такої самої марки, повинно підходити, там десь на пів міліметра кришка завузька- я вже наждачкою зішліфував, ніби всьо норма)
Master General
Якщо так швидко засирає свічки, то треба дивитися карбюратор; або як варіант - не мучати мотор на підсосі…

P.S. Жодного разу не стикався з тим, щоб кришка на трамбльор свій не лізла… хоча переміняв трохи тих кришок.
Energetic
Я сам в шоці- ніколи б неподумав шо трамльор може бути вужчий на долі міліметра.
P.S. Чим можна змити нагар з ізоляторів свічок і відновити їх?
OldBMW
Цитата(Stirlitz @ 2010.02.20 21:23) *

Может, у тебя крышка 21-я, низкая, а трамблёр от ГАЗ-24, УАЗ, для него нужна высокая крышка.


В принципе можно ставиль любую крышку , но в паре с бегунком . И зажигание выставить снова .
(направление у бегунков смещены на 90 град.)
Master General
Цитата(Energetic @ 2010.02.21 1:22) *

Я сам в шоці- ніколи б неподумав шо трамльор може бути вужчий на долі міліметра.
P.S. Чим можна змити нагар з ізоляторів свічок і відновити їх?


Виїхати на трасу і дати гарі. Випалювати на газовій плиті не варто - такі свічки довго не проходять. Правда при ціні свічок в 25 грн. (МастерШпорт) є сенс гриматися з відновленням ?!, а десять тисяч навіть вони пройдуть.
Это текстовая версия — только основное содержимое. Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, нажмите сюда.
Русская версия Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.